Roksana Węgiel: na Eurowizji Junior miałam śpiewać inną piosenkę! [WYWIAD]

2018-12-05 15:59
Roksana Węgiel: na Eurowizji Junior miałam śpiewać inną piosenkę! [WYWIAD]
Autor: ESKA

Roksana Węgiel jest pierwszą Polką, która wygrała konkurs Eurowizji dla dzieci! Jak wspomina występ na scenie w Mińsku? Czy weźmie udział w Eurowizji dla dorosłych? Obejrzyjcie rozmowę na ESKA.pl

Roksana Węgiel - piosenka Anyone I Want To Be dała zwycięstwo młodej wokalistce, podczas Eurowizji Junior 2018. Roksana swoim utworem zdobyła przede wszystkim serca publiczności i widzów, bo to właśnie oni zadecydowali o jej wygranej. Anyone I Want To Be pokochali również słuchacze Radia ESKA. Utwór usłyszycie na naszej antenie i możecie głosować na niego w ramach  Podwójnej Gorącej 20!

Roksana Węgiel - wywiad

Roksana jest pierwszą w historii Polką, która wygrała prestiżowy konkurs. Zdradziła nam, że było kilka opcji, a sama miała zaśpiewać zupełnie inny utwór!

Moja piosenka jest wygrzebana z szuflady. Śpiewałam ją przypadkiem, ale w życiu nie ma przypadków. Miałam śpiewać inną piosenkę, miałam przygotowanych kilka propozycji, ale wyszło, że zaśpiewam tą. Na początku nie byłam przekonana do tego utworu, ale dobrze, że są osoby, które mnie przekonały, a ja im zaufałam.

Roksana Węgiel nie chce wybiegać w przyszłość i nie wie, czy zgłosi się kiedyś do udziału w dorosłej Eurowizji. Zdradziła nam również, z kim chciałaby nagrać swój kolejny singiel oraz o tym, jaka atmosfera panowała przed jej występem na scenie w Mińsku! Zobaczcie rozmowę, którą z laureatką Voice Kids i Eurowizji Junior 2018, przeprowadził redaktor ESKA.pl, Rafał Wróblewski. 

Najnowsze