ESKA Odwołuje Zimę 2020 - słuchacze Radia ESKA rozpoczynają przygodę życia!

2020-02-24 15:06
ESKA Odwołuje Zimę 2020 - wylot do słonecznej Dominikany!
Autor: EOZ

24 lutego - czas rozpocząć ESKA Odwołuje Zimę 2020! Na pokładzie naszego Dreamlinera słuchacze Radia ESKA, Roksana Węgiel, Damian Kordas, Myku z Suchara Codziennego i ESKOWA ekipa! Przygotowaliśmy dla Was mnóstwo niespodzianek, o których więcej - na ESKA.pl.

ESKA Odwołuje Zimę 2020 czas rozpocząć! Każdego dnia na ESKA.pl znajdziecie mnóstwo zakulisowych materiałów z gwiazdami, relacje wideo, czy chociażby rozgrzewające zdjęcia, a wszystko po to, byście poczuli klimat słonecznej Dominikany! Razem z nami na pokładzie Dreamlinera słuchacze Radia ESKA oraz znane osobistości z Roksaną Węgiel, Damianem Kordasem i Mykiem z Suchara Codziennego na czele!

ESKA Odwołuje Zimę 2020 - co się będzie działo?

24 lutego rozpoczynamy akcję ESKA Odwołuje Zimę 2020! Szczęśliwi słuchacze Radia ESKA, którym udało się zdobyć wejściówki przeżyją przygodę życia! Na wszystkich czekają niesamowite atrakcje, których bardzo długo nie zapomną! Jednym z takich momentów będzie ekskluzywny koncert wokalistki, która do tej pory występowała głównie w europejskich miastach. Roksana Węgiel po raz pierwszy wystąpi na innym kontynencie, a to wszystko w czasie ESKA Odwołuje Zimę 2020! Lokalna społeczność na pewno polubi jej hity!

Śledźcie ESKA.pl, słuchajcie Radia ESKA - w tych miejscach wysyłamy dużą dawkę słońca i pozytywnej energii! Pozdrawiamy z lotniska Chopina w Warszawie i do usłyszenia prosto z Dominikany! Obiecujemy przywieźć słońce. Vamos A La Playa!

Najnowsze