ESKA Odwołuje Zimę 2020 - jak się zgłosić? Zasady zabawy krok po kroku

2020-01-20 10:28
ESKA Odwołuje Zimę 2020 - jak się zgłosić? Zasady zabawy krok po kroku
Autor: ESKA ODWOŁUJE ZIMĘ ESKA Odwołuje Zimę 2020 - jak się zgłosić? Zasady zabawy krok po kroku

ESKA Odwołuje Zimę to akcja, dzięki której możecie razem z gwiazdami Radia ESKA i ze świata show-biznesu na własnej skórze poczuć klimat Dominikany. Na ESKA.pl przybliżamy Was do spełnienia tego marzenia, wyjaśniając, jak się zgłosić na ten egzotyczny wypad.

Dominikana w tym roku będzie gościć całą ekipę ESKA Odwołuje Zimę 2020. Wyobraźcie sobie słońce, plaże, ciepłą i przezroczystą wodę oraz żar lejący się z nieba. Macie to? Bardzo dobrze. Możecie wybrać się na wyjątkową wyprawę marzeń. Wystarczy, że zgłosisz się do zabawy ESKA Odwołuje Zimę 2020. Możesz zgarnąć bilety do gorącej Dominikany. Sprawdź, w jaki sposób spełnisz to marzenie o ciepłych plażach. 

Poczuj pozytywną energię z Coca-Cola Energy!

ESKA Odwołuje Zimę 2020: jak się zgłosić SMS?

Są dwa sposoby, żeby zgłosić się do zabawy ESKA Odwołuje Zimę 2020. Pierwszy: to słuchać przez cały dzień Radia ESKA i wysłać SMS o treści ESKA na numer 7211 - koszt to 2,46 złotych z VAT.

ESKA Odwołuje Zimę 2020: jak się zgłosić online?

Drugi sposób, żeby wygrać dwuosobowy wyjazd na Dominikanę, wystarczy wejść na ESKA.pl i kupić specjalny los w naszej loterii. W specjalnym formularzu wypełniacie pola z imieniem, numerem telefonu i adresem e-mail.

Najnowsze