Roksana Węgiel ma kryzys w Dance Dance Dance. 'Po prostu się odechciewa'

Roksana Węgiel ma kryzys w Dance Dance Dance. 'Po prostu się odechciewa'
Autor: TVP Roksana Węgiel ma kryzys w Dance Dance Dance. 'Po prostu się odechciewa'

'Walczymy o to, żeby nie było obciachu', 'jesteśmy zmęczone', 'nigdy tak źle nam nie poszło' - przygotowania do czwartego odcinka tanecznego show przerosły niemal wszystkich uczestników, co już teraz możecie zobaczyć w naszym wideo.

Roksana Węgiel ma kryzys w Dance Dance Dance. Jednak nie tylko gwiazda polskiej sceny muzycznej zmaga się z trudnościami po czterech odcinkach muzyczno-tanecznego show. To już półmetek programu i podobnie jak w poprzednich edycjach, tak i w tej okazał się być najtrudniejszym momentem. Nie dość, że uczestnicy mają zaledwie pięć dni na naukę choreografii ze znanych klipów i filmów muzycznych to w dodatku we znaki daje się zmęczenie spowodowane wielogodzinnymi codziennymi treningami przez kilkanaście ostatnich tygodni. W naszym materiale wideo już teraz możecie zobaczyć, że na twarzach gwiazd obecnie emitowanej edycji rysują się rezygnacja i zmęczenie jakiego dotąd nie widzieliśmy. 

Pierwszy raz mamy taki kryzys. Odechciewa się nam po prostu jak nic nie wychodzi cały czas. Jesteśmy zmęczone - mówiły podczas przygotowań do piątkowego odcinka Roksana Węgiel i Oliwia Górniak. 

Dance Dance Dance 3 - kryzys uczestników: 'Nie walczymy o punkty, walczymy o godność'

Dance Dance Dance 3 - kryzys uczestników

Nie tylko Roksana Węgiel i Oliwia Górniak, czyli najmłodszy duet trzeciej edycji Dance Dance Dance, boryka się z problemami na każdym kroku. 

Nie wiem, jak to będzie. Jestem przerażona. Nigdy jeszcze nam tak źle nie poszło i nie zanosi się, żeby występ był lepszy - wyznała załamana Ola Nowak, której partneruje Damian Kordas.  

My nie walczymy o punkty. My walczymy o godność, żeby nie było obciachu - powiedziała zrezygnowana Marta Paszkin, która w programie tańczy z życiowym partnerem Pawłem Bodziannym. 

Problemy uczestników zauważają także ich choreografowie.  Martwię się o wiele rzeczy. Ania i Staszek mają problem z choreografią, z zapamiętaniem kroków, z tańcem do muzyki - powiedziała Julia Adamczyk, która od trzech edycji pracuje z uczestnikami Dance Dance Dance. 

Jak zmęczenie uczestników wpłynie na ich sceniczne występy oraz oceny Idy Nowakowskiej, Joanny Jędrzejczyk i Agustina Egurroli? Odpowiedź już dziś o 20:35 w TVP2. 

Najnowsze