Roksana Węgiel kiedyś i dziś. Jej głos od zawsze wywoływał ciarki!

2020-05-22 13:28 MK
Roksana Węgiel ujawniła fanom sekrety ze swojego życia! Z pewnością cię zaciekawią #zostańwdomu
Autor: WBF Roksana Węgiel

Chociaż ma dopiero piętnaście lat, jej piosenki znają już wszyscy. Roksana Węgiel, bo o niej mowa, to niewątpliwie największa obecnie nastoletnia gwiazda. Za wielką popularnością stoi niezaprzeczalna charyzma oraz talent wokalny. W naszym cyklu na ESKA.pl przypominamy, jak bardzo zmienił się głos tej zdolnej piosenkarki.

Roksana Węgiel kiedyś i dziś zachwyca tak samo. Nastoletnia wokalistka, którą poznaliśmy w pierwszej edycji The Voice Kids, wielokrotnie udowodniła już, na co ją stać. Kierowana w programie przez Edytę Górniak piosenkarka zaskakiwała telewidzów swoimi interpretacjami hitów z repertuaru Beyonce, Prince'a czy też właśnie samej Edyty Górniak - gwiazd, które swoimi głosami rozkochały miliony fanów na całym świecie. Nic dziwnego, że widzowie właśnie ją wytypowali na zwyciężczynię show.

Wygrana w The Voice Kids otworzyła Roxie wrota do wielkiej kariery. Wokalistka wzięła udział w Konkursie Piosenki Eurowizji dla Dzieci w 2018 roku, który również wygrała, a rok później wydała swój debiutancki album zatytułowany po prostu Roksana Węgiel. Płyta pokryła się platyną, czego ukoronowaniem było otrzymanie przez gwiazdę statuetki podczas gali Bestsellery Empiku 2019. I choć Roksana ma dopiero piętnaście lat, może pochwalić się już naprawdę sporym dorobkiem muzycznym. Artystka jest obecna na scenie od najmłodszych lat.

Roksana Węgiel - kiedyś i dziś

W cyklu na ESKA.pl regularnie przypominamy wam, jak na przestrzeni lat zmienili się wasi ulubieni twórcy. Do tej pory, na tapetę braliśmy zagraniczne gwiazdy, takie jak Shawn Mendes, Justin Bieber czy Ariana Grande. Bohaterką najnowszego odcinka jest właśnie Roksana Węgiel. W zamieszczonym poniżej wideo możecie porównać sobie, jak Roxie śpiewała w wieku 9 lat, a jak robi to teraz. Prawda, że od zawsze zachwycała?

Roksana Węgiel kiedyś i dziś
Najnowsze