Roksana Węgiel - jej droga do sukcesu zachwyciła zagranicznych fanów. Porównują ją do Ariany!

2020-03-24 14:25
Roksana Węgiel
Autor: YouTube/Best of The Voice Kids

Chyba nikt nie ma wątpliwości, co do tego, że Roksana Węgiel to najpopularniejsza nastolatka w naszym kraju. Jej konto na Instagramie śledzi ponad milion użytkowników, a stworzone przez nią teledyski wygenerowały miliony odsłon. Młoda gwiazda została doceniona również za granicą. Na kanale Best of The Voice Kids pokazano drogę, jaką musiała ona przejść, by znaleźć się w tym miejscu, w którym jest teraz. Więcej na ESKA.pl.

The Voice Kids to bez wątpienia jeden z najważniejszych projektów w profesjonalnej karierze Roksany Węgiel. To właśnie w tym programie, 13-letnia wówczas wokalistka z Jasła zachwyciła zarówno trenerów, jak i telewidzów swoim talentem wokalnym. Już podczas Przesłuchań w ciemno, Roxie zdecydowała się na repertuar, który udźwignąć mogą tylko najbardziej utalentowane piosenkarki. Wykonała bowiem utwór Halo z katalogu Beyonce, a następnie, zachęcona przez Edytę Górniak, hit Aleja Gwiazd śpiewany w oryginale przez Zdzisławę Sośnicką.

Zwycięstwo w The Voice Kids otworzyło Roxie wrota do wielkiej kariery. Kilka miesięcy po otrzymaniu tytułu najlepszego głosu w naszym kraju, młoda gwiazda wywalczyła zwycięstwo podczas Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci w Mińsku, nagrała debiutancki album oraz wyruszyła w pierwszą trasę koncertową, która cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. Roxie nie ukrywa, że ma w planach podbicie również zagranicznego rynku muzycznego, dlatego nagrywa także po angielsku. Wszystko wskazuje na to, że sen o zagranicznej karierze może się wkrótce spełnić!

EOZ2020 - Roxie dostaje prezent

Roksana Węgiel w The Voice Kids

Mimo że od udziału Roxie w The Voice Kids minęły już ponad dwa lata, wciąż pozostaje ona jedną z największych gwiazd tego formatu. Autorzy kanału Best of The Voice Kids, który posiada ponad milion subskrypcji, postanowili sięgnąć pamięcią wstecz i przypomnieć swoim widzom, jak spektakularną drogę przeszła zwyciężczyni Eurowizji Junior w popularnym formacie. W wideo zamieszczonym na ich profilu przypomniano wszystkie występy Roksany - od Przesłuchań w ciemno do wielkiego finału.

W komentarzach pod wideo można znaleźć same pozytywne reakcje na talent Roxie, w tym również te od zagranicznych fanów.

- Za 4 lata będzie znana jako młodsza wersja Ariany Grande z powodu tego głosu; Wygląda jak Avril Lavigne za młodu; Ma bardzo silny głos jak na nastolatkę. Czeka ją wielka kariera! - piszą internauci. 

W gąszczu komentarzy znalazł się również jeden pozostawiony od mieszkanki Dominikany, którą Roksana miała okazję zwiedzić podczas tegorocznej akcji ESKA Odwołuje Zimę. - Genialny głos, interpretacja, świadomość sceniczna - cały pakiet. Jest urodzoną artystką, ale proszę, niech nie zapomina o nauce. To uczyni ją większą artystką! - napisała. 

Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze