Roksana Węgiel - jej droga do sukcesu zachwyciła zagranicznych fanów. Porównują ją do Ariany!

2020-03-24 14:25
Roksana Węgiel
Autor: YouTube/Best of The Voice Kids

Chyba nikt nie ma wątpliwości, co do tego, że Roksana Węgiel to najpopularniejsza nastolatka w naszym kraju. Jej konto na Instagramie śledzi ponad milion użytkowników, a stworzone przez nią teledyski wygenerowały miliony odsłon. Młoda gwiazda została doceniona również za granicą. Na kanale Best of The Voice Kids pokazano drogę, jaką musiała ona przejść, by znaleźć się w tym miejscu, w którym jest teraz. Więcej na ESKA.pl.

The Voice Kids to bez wątpienia jeden z najważniejszych projektów w profesjonalnej karierze Roksany Węgiel. To właśnie w tym programie, 13-letnia wówczas wokalistka z Jasła zachwyciła zarówno trenerów, jak i telewidzów swoim talentem wokalnym. Już podczas Przesłuchań w ciemno, Roxie zdecydowała się na repertuar, który udźwignąć mogą tylko najbardziej utalentowane piosenkarki. Wykonała bowiem utwór Halo z katalogu Beyonce, a następnie, zachęcona przez Edytę Górniak, hit Aleja Gwiazd śpiewany w oryginale przez Zdzisławę Sośnicką.

Zwycięstwo w The Voice Kids otworzyło Roxie wrota do wielkiej kariery. Kilka miesięcy po otrzymaniu tytułu najlepszego głosu w naszym kraju, młoda gwiazda wywalczyła zwycięstwo podczas Konkursu Piosenki Eurowizji dla Dzieci w Mińsku, nagrała debiutancki album oraz wyruszyła w pierwszą trasę koncertową, która cieszyła się bardzo dużym zainteresowaniem. Roxie nie ukrywa, że ma w planach podbicie również zagranicznego rynku muzycznego, dlatego nagrywa także po angielsku. Wszystko wskazuje na to, że sen o zagranicznej karierze może się wkrótce spełnić!

EOZ2020 - Roxie dostaje prezent

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Roksana Węgiel w The Voice Kids

Mimo że od udziału Roxie w The Voice Kids minęły już ponad dwa lata, wciąż pozostaje ona jedną z największych gwiazd tego formatu. Autorzy kanału Best of The Voice Kids, który posiada ponad milion subskrypcji, postanowili sięgnąć pamięcią wstecz i przypomnieć swoim widzom, jak spektakularną drogę przeszła zwyciężczyni Eurowizji Junior w popularnym formacie. W wideo zamieszczonym na ich profilu przypomniano wszystkie występy Roksany - od Przesłuchań w ciemno do wielkiego finału.

W komentarzach pod wideo można znaleźć same pozytywne reakcje na talent Roxie, w tym również te od zagranicznych fanów.

- Za 4 lata będzie znana jako młodsza wersja Ariany Grande z powodu tego głosu; Wygląda jak Avril Lavigne za młodu; Ma bardzo silny głos jak na nastolatkę. Czeka ją wielka kariera! - piszą internauci. 

W gąszczu komentarzy znalazł się również jeden pozostawiony od mieszkanki Dominikany, którą Roksana miała okazję zwiedzić podczas tegorocznej akcji ESKA Odwołuje Zimę. - Genialny głos, interpretacja, świadomość sceniczna - cały pakiet. Jest urodzoną artystką, ale proszę, niech nie zapomina o nauce. To uczyni ją większą artystką! - napisała. 

Najnowsze