Roksana Węgiel

i

Autor: materiały prasowe

Roksana Węgiel jak Lady Gaga. Wcale nie chodzi o jej stylizację!

2021-08-31 11:42

Za nami ostatni odcinek Wakacyjnej Trasy Dwójki. Jedną z gwiazd wydarzenia była Roksana Węgiel, która na scenie w Sopocie zaprezentowała własną interpretację jednego z hitów Lady Gagi. Cover piosenki Applause w wykonaniu szesnastoletniej wokalistki zachwycił internautów. Te komentarze mówią same za siebie!

Roksana Węgiel - piosenka Applause z repertuaru Lady Gagi w wykonaniu nastoletniej piosenkarki podbiła serca widzów Wakacyjnej Trasy Dwójki oraz internautów. Debiutująca niebawem w roli prowadzącej odświeżonej formuły formatu You Can Dance artystka wystąpiła na scenie w Sopocie, gdzie miał miejsce ostatni przystanek organizowanej przez Telewizję Polską serii koncertów plenerowych Lato, muzyka, zabawa. Młoda gwiazda, która wielokrotnie udowodniła już, że jest w stanie odnaleźć się w każdym repertuarze, sięgnęła po utwór jednej z największych gwiazd współczesnej popkultury. Mowa o Lady Gadze. Roxie nie zdecydowała się jednak na wykonanie któregoś z najpopularniejszych singli wokalistki, takich jak Shallow, Bad Romance czy Born Thsi Way, a na kompozycję Applause, która promowała wydany w 2013 roku album ARTPOP. Internauci zgodnie orzekli, że taki repertuar bardzo pasuje do zwyciężczyni Eurowizji Junior 2018 i mają nadzieję, że niebawem usłyszą jej własną kompozycję w takim klimacie.

Sonda
Podoba Ci się nowa fryzura Roksany Węgiel?

Roksana Węgiel jak Lady Gaga

Mało kto o tym wie, ale Roxie, zanim stała się sławna, była wielką fanką amerykańskiej piosenkarki. Szesnastolatka podzieliła się tym faktem ze swojego życia podczas jednego z Q&A organizowanych na jej Instagramie. Teraz miała okazję zmierzyć się z utworem z repertuaru swojej idolki. Komentarze mówią same za siebie!

Słychać, że w tej piosence czuje się dobrze, super wykon

naprawdę dobry występ, chętnie usłyszałabym Roksanę w jej własnym kawałku w tym stylu

Niesamowicie ?. Roxie świetnie sobie poradziła. Wielkie brawa - piszą

Chcielibyście usłyszeć Roksanę w takim repertuarze? 

Eska Hit Challenge - Roksana Węgiel