Roksana Węgiel i Viki Gabor w duecie śpiewają numer 1 Eurowizji! Są CIARKI!

2020-11-29 13:48 kg
Viki i Roksana
Autor: wbf

W ostatnich latach Polska dwa razy z rzędu wygrała Konkurs Piosenki Eurowizji Dla Dzieci. W 2018 roku triumfowała Roksana Węgiel, która na eurowizyjnej scenie zaśpiewała Anyone I Want To Be, a rok później statuetkę diamentowego mikrofonu zgarnęła Viki Gabor w piosence Superhero. Obie wokalistki mają ogromny talent i w pełni wykorzystują swój czas. Fani artystek od dawna marzyli o tym, aby zwyciężczynie Eurowizji Junior zaśpiewały w duecie. Ich marzenie nareszcie się spełniło!

Roksana Węgiel i Viki Gabor w duecie śpiewają numer 1 Eurowizji! Są CIARKI! 29 listopada 2020 roku odbędzie się tegoroczny Konkurs Piosenki Eurowizji Dla Dzieci. Tym razem swoje wokalne umiejętności zaprezentują reprezentanci z 12 państw: Niemiec, Kazachstanu, Holandii, Serbii, Białorusi, Polski, Gruzji, Malty, Rosji, Hiszpanii, Ukrainy, a także z Francji. Wśród nich oczywiście nie zabraknie Ali Tracz, reprezentantki Polski, która zaśpiewa piosenkę I'll Be Standing. Na wydarzeniu pojawią się również gwiazdy specjalnie, które uświetnią to wyjątkowe, muzyczne wydarzenie. Na eurowizyjnej scenie zaśpiewa Alicja Szemplińska, Duncan Laurence oraz Viki Gabor i Roksana Węgiel. Wszystko wskazuje na to, że holenderski piosenkarz, który w 2019 roku zwyciężył dorosłą Eurowizję, wraz z Roksaną i Viki zaśpiewa swój eurowizyjny kawałek Arcade, któremu zawdzięcza zwycięstwo. Na chwilę przed Eurowizją Junior 2020 Viki oraz Roksana wykonały ten utwór w duecie. To wideo naprawdę robi wrażenie! 

Roksana Węgiel i Viki Gabor w duecie!

Roksana i Viki to młode wokalistki, które pierwsze kroki w świecie muzyki stawiały w programie The Voice Kids. To właśnie hitowy program Telewizji Polskiej spowodował, że świat usłyszał o tych piekielnie zdolnych nastolatkach. Dziś obie wokalistki mają na koncie zwycięstwo w Konkursie Piosenki Eurowizji Dla Dzieci, ale one wcale nie zwalniają! 29 listopada Roksana oraz Viki wystąpią jako goście specjalni tegorocznej Eurowizji Junior. Na chwilę przed wydarzeniem, w sieci pojawiło się wideo, na którym dziewczyny wykonują utwór Arcade, z repertuaru Duncana Laurence'a. Jak im poszło? Wideo znajdziecie poniżej. 

Najnowsze