Dance Dance Dance - Oliwia Górniak Roksana Węgiel

i

Autor: TVP

Roksana Węgiel i Oliwia Górniak wygrają 3. edycję Dance Dance Dance? Wskazują na to....

2021-05-14 11:42

Dance Dance Dance 3 zbliża się do końca. Przed nami finał tej edycji programu, w którym zmierzą się dwie pary - Roksana Węgiel i Oliwia Górniak oraz Stanisław Karpiel-Bułecka i Anna Matysiak. Wydaje się, że głównymi faworytkami do wygrania są sławne nastolatki. Internauci nie mają wątpliwości! Dlaczego tak uważają?

Dance Dance Dance to aktualnie jeden z najchętniej oglądanych programów telewizyjnych w Polsce. Od kilku tygodni widzowie Telewizji Polskiej podziwiają gwiazdy, które zmagają się z trudnymi choreografiami w rytm największych hitów na świecie. Został już tylko jeden odcinek programu - wielki finał. Dotarły do niego dwie pary: Roksana Węgiel i Oliwia Górniak oraz Stanisław Karpiel-Bułecka i Anna Matysiak. Komentarze w mediach społecznościowych wskazują jednak, że widzowie nie są do końca zadowoleni ze składu finału. Większość osób jest przekonana, że wynik jest już przesądzony i zwyciężczyniami programu będą Roksana i Oliwia. - Bez sensu. Przecież wiadomo już, że wygra Roxie - pisze jedna z fanek programu. - Nie było tak przewidywalnego finału - dodaje inny użytkownik Facebooka. Dlaczego uważają, że finał jest aż tak przewidywalny?

Półfinał Dance Dance Dance 3 przerósł uczestników

Dance Dance Dance 3 - wyniki półfinału

Wyniki półfinału Dance Dance Dance 3 zawiodły wielu widzów. Fani programu liczyli, że Roksana Węgiel i Oliwia Górniak w ostatnim odcinku zmierzą się w walce o zwycięstwo z Damianem Kordasem i Olą Nowak. Niektórzy uważają nawet, że to oni powinni wygrać taneczne show. To właśnie z tego powodu internauci uważają, że nastolatki nie mają poważnego konkurenta i bez problemu zgarną główną nagrodę.

Dance Dance Dance 3 - kiedy i gdzie oglądać, ile odcinków, jury, prowadzący

Polską wersję programu Dance Dance Dance można oglądać na antenie TVP2. Odcinki emitowane są w soboty o godzinie 20:00. Program składa się jedynie z ośmiu odcinków. W trzeciej edycji w jury zasiadli Joanna Jędrzejczyk, Agustin Egurrola oraz Ida Nowakowska. Show prowadzą Małgorzata Tomaszewska i Aleksander Sikora.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE