Roksana Węgiel - hit MVP po polsku. Cover odsłania wszystko?

2019-12-02 20:02 MK
Roksana Węgiel
Autor: Lukasz Kalinowski/East News

Ostatnie tygodnie były naprawdę pracowite dla Roksany Węgiel. Nie dość, że 14-letnia gwiazda poprowadziła Eurowizję Junior 2019, to jeszcze zaprezentowała fanom cztery w pełni premierowe utwory. Na singiel promujący reedycję jej krążka Roxie wybrała kawałek MVP. W sieci pojawił się cover piosenki zaśpiewany w całości w języku polskim. Jeśli byliście ciekawi, o czym artystka śpiewa w najnowszym hicie, zobaczcie wideo już teraz na ESKA.pl.

Roksana Węgiel - piosenka MVP zaskoczyła wszystkich jej fanów. Piosenkarka, która karierę zaczynała w programie The Voice Kids, zdążyła już przyzwyczaić swoich wielbicieli do licznych metamorfoz. Nikt jednak nie spodziewał się po niej, że nagra taki numer jak MVP właśnie. Wielu internautów po usłyszeniu piosenki zgodnie orzekło, że brzmi ona tak, jakby w oryginale wykonywała ją Ariana Grande. Wydając reedycję debiutanckiego krążka, który pokrył się złotem po zaledwie dwóch miesiącach od premiery, Roksana Węgiel zdecydowała, że tym razem chce postawić na utwory w języku angielskim. Na cztery premierowe numery, aż trzy są właśnie po angielsku. Nie od dziś wiadomo, że zwycięstwo podczas Eurowizji Junior 2018 w Mińsku zaostrzyło apetyt 14-latki na zrobienie międzynarodowej kariery. Fani Roxie, zwani Węgielkami, zastanawiali się, o czym ich idolka śpiewa w swoim najnowszym hicie. Poprzedni anglojęzyczny singiel artystki - Lay Low, wzbudził bowiem niemałe kontrowersje ze względu na swój tekst. O czym zatem jest piosenka MVP?

MVP - cover po polsku

Jedna z debiutujących na YouTubie wokalistek - Jowita Świtońska, postanowiła wziąć na warsztat najnowszy singiel Roxie, który cieszy się sporą popularnością wśród internautów. Dziewczyna nie odtworzyła jednak kawałka, a przetłumaczyła jego tekst i nagrała cover zaśpiewany w całości w języku polskim. Posłuchaj go poniżej.

Najnowsze