Roksana Węgiel, Damian Kordas i Myku zdradzają, co się dzieje na Dominikanie! [RELACJA]

2020-03-04 15:09
Roksana Węgiel, Damian Kordas i Myku zdradzają, co się dzieje na Dominikanie! [RELACJA]
Autor: ESKA.pl Roksana Węgiel, Damian Kordas i Myku zdradzają, co się dzieje na Dominikanie! [RELACJA]

Roksana Węgiel, Damian Kordas i Myku z Suchara Codziennego za naszym pośrednictwem każdego dnia przybliżają was do słońca i serwują garść najnowszych wiadomości prosto z Dominikany. Co się dzieje podczas ESKA Odwołuje Zimę 2020? Jak dzień spędzają Wasze ulubione gwiazdy? Bądźcie na bieżąco oglądając wideo - na ESKA.pl!

Roksana Węgiel, Damian Kordas i Myku z Suchara Codziennego, to jedne z gwiazd kolejnej znakomitej edycji ESKA Odwołuje Zimę. To właśnie te osobistości ze świata muzyki, telewizji i internetu, każdego dnia przybliżają was do słońca i serwują garść najnowszych wiadomości prosto z Dominikany. Niespodzianek i atrakcji jest bardzo dużo, więc nikt nie narzeka na nudę! Jak wolny czas w danym dniu spędził zwycięzca Tańca z Gwiazdami? Co robił mistrz sucharów? Jak bawiła się najpopularniejsza wokalistka młodego pokolenia? Tego wszystkiego dowiecie się zaglądając codziennie na ESKA.pl i oglądając specjalnie przygotowane dla was wideo-pamiętniki! 

ESKA Odwołuje Zimę 2020 - RELACJA

Dobra zabawa trwa w najlepsze, ale przede wszystkim odwoływanie zimy! Każdego dnia wysyłamy w stronę Polski dużą dawkę energii, promieni słonecznych i pozytywnych wrażeń, a wszystko po to byście poczuli się wyjątkowo i z większa niecierpliwością wyczekiwali lata. Tak było, gdy swój pierwszy w karierze występ w tak odległym od Polski miejscu dała Roksana Węgiel.

Codziennie podczas trwania ESKA Odwołuje Zimę 2020 na ESKA.pl możecie znaleźć filmy, które przybliżą Was do ulubionych gwiazd!

Najnowsze