Koncert Roksany Węgiel na Dominikanie - był OGIEŃ! Przeżyjmy to raz jeszcze!

2020-02-27 6:33 RW
Roksana Węgiel w obiektywie! Koncert, jakiego nigdy nie było! [ZDJĘCIA]
Autor: Piotr Bukowski

Żar lejący się z nieba, mocno świecące słońce i ona - jedno z najgorętszych nazwisk młodego pokolenia na polskiej scenie muzycznej. Roksana Węgiel dała wyjątkowy występ, który mocno zapisał się do koncertowej historii. Artystka nigdy wcześniej nie występowała w tak odległym kraju i sama nam przyznała, że jest to dla niej bardzo ekscytujące wydarzenie. Jakie hity wybrzmiały z głośników na Dominikanie? Obejrzyjcie koncert raz jeszcze - na ESKA.pl!

Roksana Węgiel na Dominikanie odbywa przygodę życia! Lokalna kuchnia, muzyka, taniec, otwarci mieszkańcy, podróże i wyjątkowe chwile uwiecznione aparatem. To przygoda, której wokalistka nigdy nie zapomni i zawsze z dużym sentymentem będzie do niej wracać. Jednym z takich szczególnych momentów jest występ przed słuchaczami Radia ESKA i czytelnikami ESKA.pl. Do tej pory najodleglejszym miejscem, w którym wystąpiła nasza zdolna wokalistka był Izrael. Właśnie do 26 lutego 2020, kiedy wykonała swoje największe hity z dominikańskiej sceny. Zaśpiewała swój debiutancki singiel Żyj, wakacyjnie brzmiący utwór Obiecuję, melodyjne Bunt, wciągające Dobrze jest jak jest, a także numery, które stały się popularne poza granicami naszego kraju: Lay Low, Half Of My Heart i oczywiście najlepszy kawałek na Eurowizji Junior 2018, Anyone I Want To Be. 

Jak wyglądał koncert Roksany Węgiel na ESKA Odwołuje Zimę? Zapis transmisji na żywo dostępny jest na ESKA.pl.

Roksana Węgiel na Dominikanie - ESKA Odwołuje Zimę 2020

Roksana Węgiel to jedna z gwiazd ESKA Odwołuje Zimę, ale również bohaterka wideo-pamiętników z Punta Cana na ESKA.pl. Tylko i wyłącznie za naszym pośrednictwem dowiecie się, jak minął dzień artystce, co robiła i jakie ma plany na dalszą część dnia!

Najnowsze