ROKSANA WĘGIEL ma milion! Making of zdjęcia z gwiazdami EOZ [TYLKO U NAS]

2020-03-02 15:09 RW
Roksana Węgiel ma milion! Tak świętowała na Dominikanie! [KULISY]
Autor: Piotr Bukowski Roksana Węgiel ma milion! Tak świętowała na Dominikanie! [KULISY]

Roksana Węgiel odnotowała kolejny sukces w swojej karierze. Wokalistka po dwóch latach od momentu, kiedy jej kariera nabrała szaleńczego tempa, świętuje przekroczenie magicznej bariery miliona obserwujących na Instagramie. Bawiąc się podczas ESKA Odwołuje Zimę na Dominikanie przygotowała specjalne zdjęcie, za sprawą którego dziękuje wszystkim fanom. Jak powstała historyczna fotografia? Zobaczcie kulisy - na ESKA.pl!

Roksana Węgiel ma powody do radości i świętuje duży sukces. Dzieje się tak podczas ESKA Odwołuje Zimę na Dominikanie! Od 2 marca konto 15-letniej wokalistki śledzi milion obserwujących. Roxie tym samym dołącza do elitarnego i nielicznego grona wokalistek, którym w ogóle się udało przekroczyć magiczną barierę. Sama na to zapracowała dzieląc się codziennie zdjęciami z koncertów, wyjazdów i życia prywatnego. Co więcej chętnie odpisuje swoim fanom, co również wpływa na zainteresowanie oraz popularność jej konta. Tym samym Roksana Węgiel to najmłodsza polska dziewczyna, która ma milion obserwujących na Insta! Warto też wspomnieć, że nie jest to pierwszy milion wokalistki - w końcu tę barierę bez problemu przekraczają jej teledyski. 

Zobacz: Koncert Roksany Węgiel na Dominikanie - był OGIEŃ! Przeżyjmy to raz jeszcze!

Roksana Węgiel - milion na Instagramie

Roksana Węgiel będąc z Radiem ESKA i słuchaczami na Wyspie Saona zrobiła sobie specjalne zdjęcie przedstawiające gwiazdy ESKA Odwołuje Zimę 2020 trzymające cyfrę. Złoty milion z balona trzyma: JANKES z bratem Roxie (Maksem), Damian Kordas, Myku Pyku z Suchara Codziennego, Ola Ciupa i Kasia Dziurska. Fotka na Insta w godzinę od publikacji miała blisko 40 tysięcy polubień! Wydaje się, że może być to najpopularniejsze zdjęcie na profilu zwyciężczyni Eurowizji. 

Jak powstało zdjęcie? Co się działo za kulisami na Wyspie Saona? Zobaczcie wideo, tylko na ESKA.pl!

Najnowsze