Roksana Węgiel bohaterką memów. To najlepsze, co dziś zobaczysz! [GALERIA]

2020-06-08 13:26 EK
Roksana Węgiel bohaterką memów. To najlepsze, co dziś zobaczysz! [GALERIA]
Autor: Karol Makurat/REPORTER/East News Roksana Węgiel bohaterką memów. To najlepsze, co dziś zobaczysz! [GALERIA]

Memy w sieci zawsze wywołują fale śmiechu i poprawiają humor niejednej osobie. Kreatywność internautów nie zna granic, co po raz kolejny można zauważyć przeglądając na przykład media społecznościowe. Tym razem pojawia się na nich piosenkarka Roksana Węgiel! Zobacz najlepsze memy, które zostały stworzone przez jej fanów, a twój dzień stanie się lepszy.

Roksana Węgiel bohaterką memów - to z pewnością zaciekawi wielu internautów, a także fanów młodej piosenkarki. 15-letnia artystka spełniając swoje marzenia, nie tylko stała się popularna i rozpoznawalna, ale w dodatku na jej koncie, co chwilę pojawiają się wielkie sukcesy. Pierwszym z nich jest wygrana programu The Voice Kids, a następnie Eurowizji Junior, która miała miejsce w 2018 roku. Ponadto, jej genialny głos i hitowe kawałki sprawiły, że Roxie rozkochała w sobie niejedną osobę. Dzięki głosom swoich fanów w 2020 roku, wokalistka wygrała plebiscyt Kid’s Choice Awards w kategorii Ulubiona Polska Gwiazda. Roksana Węgiel ze swoją muzyczną karierą idzie jak burza. Niedawno w sieci miała miejsce premiera piosenki Nie z tej ziemi, która stała się efektem pracy nastolatki razem z grupą Małe TGD. Numer został stworzony na potrzeby serialu o identycznej nazwie jak utwór, którego premiera odbędzie się niebawem.

Nastoletnia gwiazda, to bez wątpienia idolka wielu osób. Na Instagramie można zauważyć, że fani artystki tworzą przeróżne fanpage o piosenkarce. Na jednym z nich, pojawiają się kreatywne memy, na których główną bohaterką jest właśnie Roxie. Zobaczcie w naszej galerii poniżej najlepsze z nich!

Roksana Węgiel kiedyś i dziś

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Roksana Węgiel - memy [GALERIA]

Memy na których pierwszą rolę odgrywa Roksana Węgiel to nowy hit sieci! Tworzą je wielbiciele artystki, którzy następnie umieszczają je w mediach społecznościowych, najczęściej na Instagramie. Co ciekawe, nie są one w żaden sposób obraźliwe, a czasem można nawet zauważyć, że artystka udostępnia je na swoim oficjalnym InstaStories.

W galerii poniżej znajdziecie najlepsze memy o Roxie, które na pewno sprawią, że na waszych buziach pojawi się uśmiech.

Najnowsze