Rodzina Addamsów - piosenka z filmu. Tytuł i kto ją śpiewa?

2019-10-02 10:30
Rodzina Addamsów
Autor: forumfilmpoland/ YouTube

Rodzina Addamsów powraca! Tylko oni potrafią jednocześnie nastraszyć i rozbawić do łez! Wielbiciele strachu i upiorności tym razem pojawią się w zupełnie nowym filmie animowanym, który już w październiku zobaczyć będziemy mogli na ekranach kin. W filmie prócz znanego motywu muzycznego pojawi się idealnie wpisująca się w klimat piosenka. Kto ją wykonuje?

To będzie strasznie zabawne kino! Najupiorniejsza rodzina świata powraca, by rozkochać w sobie nowe pokolenie widzów. Tym razem najmłodsi będą mogli poznać Morticię, Gomeza, Pugsleya, Wednesday i pozostałych członków upiornej rodziny w wersji animowanej, która nawiązuje do klasycznego filmu z 1992 roku. Animację zobaczyć będziemy mogli na ekranach kin już 25 października. Będzie to zatem idealny sposób uczczenia Halloween! W filmie pojawi się wyjątkowa piosenka skomponowana specjalnie do niego. Kto wykonuje utwór Haunted Heart? 

Zobacz też: Kraina Lodu 2 - pierwsze piosenki Elsy i Olafa ujawnione. Mają szansę przebić sukces Mam tę moc?

Rodzina Addamsów - piosenka z filmu 2019 

Piosenka z filmu animowanego Rodzina Addmasów z 2019 nosi tytuł Haunted Heart. Wykonuje ją Christina Aguilera.Utwór opatrzony został również klimatycznym teledyskiem, w którym możemy zobaczyć przebitki z bajki. Jego premiera odbyła się 27 września, na miesiąc przed datą premiery animacji w Polsce. Jesteście ciekawi, jak brzmi? Piosenkę i klip do niej znajdziecie poniżej. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze