Rodzice Dody to eleganccy starsi państwo - zobaczcie zdjęcie!

i

Autor: fot. WBF Doda

Rodzice Dody to eleganccy starsi państwo - zobaczcie zdjęcie!

2017-11-15 12:46

Doda zamieściła na Instagramie swoją fotkę z Mamą i Tatą. Gdy zobaczycie zdjęcie przekonacie się, że rodzice piosenkarki to eleganccy państwo!

Rodzice Dody to eleganccy starsi państwo! Stwierdzicie to na pewno widząc ich wspólne zdjęcie. Wykonano je podczas uroczystości zorganizowanej na 25 - lecie teatru Buffo. Dorota Rabczewska występowała tam jeszcze jako kilkunastoletnia dziewczyna, a na próby i spektakle przywozili ją właśnie rodzice. Artystka postanowiła podziękować im za ten trud wiec zaprosiła ich na galę.

Doda na strzelnicy - Pitbull robi z niej twardzielkę [VIDEO] >>

Rodzice Dody - córka jest do nich podobna?

Fotografia pokazująca Rodziców Dody szybko znalazła się na Instagramie artystki. Zdjęcie udowadnia, że Wanda i Paweł Rabczewscy to eleganccy starsi państwo, którzy w blasku fleszy prezentują się równie dobrze co Doda. W podpisie pod fotką na Instagramie wokalistka zaznacza, że rodzice setki razy widzieli sztukę, w której występowała w dzieciństwie. 25 - lecie teatru Buffo na pewno było więc okazją do wspomnień i wzruszeń. My zaś dzięki temu możemy zobaczyć czy Doda jest podobna do rodziców.

Michał Szpak z Babcią na uroczym zdjęciu - INSTAGRAM

Autor: brak danych

To zdjęcie na Instagramie jest naprawdę urocze! Na ESKA.pl zobaczycie Michała Szpaka z babcią na wspólnym selfie.