Rockstar w stylu Adele, One Direction, Linkin Park i innych!

2017-11-14 14:09
Rockstar w stylu Adele, One Direction, Linkin Park i innych!
Autor: fot. YouTube.com/RoomieOfficial zdjęcie z filmu na YouTube One Song, 6 Styles: Rockstar by Post Malone

Rockstar w październiku 2017 był najpopularniejszym hitem na świecie! Utwór amerykańskiego rapera doczekał się kilkunastu wersji, a tę najlepszą podrzucamy na ESKA.pl!

Rockstar w stylu Adele, One Direction czy Linkin Park budzi coraz większe zainteresowanie. Filmik, który pojawił się na YouTube w kilka dni zebrał ponad 200 tysięcy wyświetleń, a autor mnóstwo pochwał. Sam utwór w wersji oryginalnej nie do końca przypadł do gustu polskim słuchaczom. Dowodem na to jest niska pozycja Rockstar w Podwójnej Gorącej 20 RADIA ESKA

Rockstar w stylu Adele, One Direction i innych

Jak brzmiałby hit Rockstar, gdyby śpiewała go Adele bądź wykonał One Direction czy Linkin Park? Sprawdził to Roomie, czyli piosenkarz, autor tekstów i YouTuber ze Szwecji!

 

Rockstar to hit pod którym podpisuje się amerykański raper, znany jako Post Malone. Utwór przez kilka tygodniu utrzymywał się na miejscu 1. w Australii, Czechach, Norwegii, Wielkiej Brytanii czy Stanach Zjedonoczonych. W najnowszym notowaniu Podwójnej Gorącej 20 RADIA ESKA zaliczył jednak potężny spadek i aktualnie jest na miejscu 39. Jeśli chcecie, by był wyżej zagłosujcie i dajcie znać już teraz!

>> Podwójna Gorąca 20 - słuchaj, głosuj, wygrywaj

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze