Rockstar PARODIA - Post Malone wyśmiany przez Na Pełnej

2018-02-19 13:49
Rockstar PARODIA - Post Malone wyśmiany przez Na Pełnej
Autor: fot./screen/youtube.com/Na Pełnej Parodia Rockstar

Chłopaki z Na Pełnej, wzięli się za przeróbkę kolejnego hitu. Tym razem wybrali Rockstar Posta Malone. Parodia wyszła im naprawdę świetnie! Zobaczcie ją na ESKA.pl.

Rockstar - parodia tego hitu bawi do łez! Post Malone został wyśmiany przez Na Pełnej, czyli Adama Strycharczuka i Jana Frączka. YouTuberzy znani z zabawnych przeróbek popularnych piosenek, postanowili tym razem wziąć się za utwór rapera z USA. Co im wyszło? Będziecie zdziwieni! Chłopaki z Na Pełnej, przenieśli realia amerykańskiego hip-hopu do... Rosji!

Echame La Culpa w typowo polskiej wersji! TEKST + VIDEO

Autor: brak danych

Se szamę ogórka to polska wersja megahitu Echame La Culpa! Parodię, za którą odpowiada Letni Chamski Podryw sprawdzicie - na ESKA.pl

Całą Rosja w jednym teledysku

Parodia Rockstar zatytułowana została po prostu Rosja. W teledysku można zobaczyć wszystko to, z czym dzisiaj kojarzy nam się ten kraj - szeleszczące dresy, pierogi, alkohol no i słynny "słowiański przykuc". Do tego dochodzi oczywiście niesamowicie zabawny tekst! Parodia Rockstar od Na Pełnej, naprawdę zwala z nóg. Ciekawe tylko, co by na to powiedział sam Post Malone :)

Ze względu na niektóre treści, teledysk przeznaczony jest dla osób 18+.

Dla porównania, zamieszczamy też oryginał :)

Weź no mnie na kebsa - Na Pełnej i Olivia Fok parodiują SexMasterkę! [VIDEO]

Autor: brak danych

Weź no mnie na kebsa to zabawna przeróbka piosenki SexMasterki! O czym jest i jak powstała? Autorzy parodii opowiadają o niej - na ESKA.pl!

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze