Robin Schulz Sugar - premiera nowego albumu! Fragmenty piosenek na ESKA.pl

2015-09-18 17:07
Okładka albumu Sugar - Robina Schulza
Autor: fot. Facebook Robin Schulz Sugar - premiera nowego albumu! Fragmenty piosenek na ESKA.pl

Fani twórczości Robina Schulza, który jest w dużym stopniu twórcą sukcesu hitów Prayer in C i Waves właśnie doczekali się nowej płyty! Album zatytułowany Sugar właśnie dziś, 18 września 2015 roku pojawił się w sprzedaży! Fragmenty piosenek z nowego krążka, jak i wydane do tej pory single znajdziecie na ESKA.pl!

Robin Schulz Sugar - nowy album. Ten DJ jest obecnie jednym z najpopularniejszych DJów w Niemczech. Producent coraz częściej gościnnie pojawia się w stacjach radiowych na całym świecie! Oprócz tego coraz częściej dostaje propozycje współpracy z innymi artystami. Wszystko zaczęło się w 2014 roku, kiedy to stworzył remiks piosenki Waves od Mr. Probz i Prayer in C od Lilly Wood - numeru 1 2014 roku według słuchaczy Radia ESKA. Teraz ten młody przedstawiciel muzyki dance oficjalnie wydał drugi studyjny album. Płyta pt. Sugar w sprzedaży pojawiła się 18 września!

 

Robin Schulz hity:

Premiera albumu Schulza, to dobra okazja na to, by przypomnieć właśnie te remiksy, które zyskały popularność na całym świecie. Tym samym dzięki nim młody DJ ze swoją muzyką wyszedł na arenę międzynarodową! Pierwszym hitem, który zremiskował Robin Schulz był kawałek "Waves". Oryginalna wersja piosenki nie cieszyła się uznaniem na światowych listach przebojów. Dopiero dzięki remiksowi cały świat poznał utwór, za którym stoi Mr. Probz. Kawałek w wersji niemieckiego DJa dotarł na miejsca 1. w wielu krajach! Między innymi w Niemczech, Austrii, Polsce, Szkocji i Wielkiej Brytanii! 

 

Drugi remiks przyniósł 28-letniemu muzykowi jeszcze większy sukces. Postanowił on odświeżyć piosenkę Prayer In C, która w oryginale brzmi bardzo melancholijnie. Gdzie nie spojrzeć utwór w remiksie zajmował miejsce 1. Był to także numer 1 Gorącej 100 Radia ESKA w 2014 roku! Obecnie w serwisie YouTube teledysk ma już blisko 240 milionów odsłon! Niesamowity wynik! Pamiętacie jeszcze ten przebój?

 

Jesienią 2014 roku DJ uraczył nas kawałkiem "Sun Goes Down", w którym wokalnie udzieliła się 14-letnia wówczas Jasmine Thompson. Kawałek również cieszył się sporą popularnością!

 

 

Robin Schulz Sugar nowy album:

Dziś, 18 września oficjalnie możemy potwierdzić, iż gwiazda europejskiej sceny muzycznej ma na koncie dwa pełno grające albumy! No i właśnie ten drugi krążek z pewnością doskonale sprawdzi się w każdy weekend! Wszystkie piosenki na albumie wyprodukował sam Robin Schulz! Z tego albumu znacie już dwa single: kawałek "Headlights" z towarzyszącą Ilsey, a także "Sugar", w którym wokalnie udziela się Francesco Yates. Oprócz tych artystów na płycie usłyszymy także Disciples, Nius, a także Akona! Niespodzianką jest to, że na krążku znajdziemy nową wersje przeboju Save Tonight. Impreza dzięki tej płycie szybko się nie skończy, bo na krążku znajdziemy aż 16 piosenek! Tracklista Sugar poniżej:

 1. Hadlights (feat. Ilsey)
 2. Sugar (feat. Francesco Yates)
 3. Heatwave (feat. Akon)
 4. Yellow (Robin Schulz & Disciples)
 5. Show Me Love (Robin Schulz & Judge)
 6. Love Me Loud (feat. Alessia) [Robin Schulz & M-22]
 7. Pride (Robin Schulz, soFLY & Nius)
 8. Find Me (Robin Schulz & HEYHEY)
 9. Titanic
 10. This Is Your Life
 11. Save Tonight (Robin Schulz & MOGUAI)
 12. 4 Life (feat. Graham Candy)
 13. Wave Goodbye (feat. Jeffrey Jey) [Robin Schulz & Henri Pfr)
 14. World Turns Grey (feat. Princess Chelsea) [Robin Schulz & HEYHEY]
 15. Moonlit Sky (with The Void Pacific Choir) [Robin Schulz & Moby]
 16. Sugar (Continuous Album Mix)

 

Robin Schulz piosenki z Sugar: 

Artysta dla osób, które nie są zdecydowane, czy warto jest kupić ten album przygotował mini-mix piosenek. Znajdziecie go poniżej:

Część I

 

Część II:

 

Część III:

 

Pierwszy singiel z "Sugar":

 

RW

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze