Robert Pasut - wiek, samochód, wzrost, walka, dziewczyna, zarobki. Kim jest Pasut?

2022-11-05 18:31
Robert Pasut - wiek, samochód, wzrost, walka, dziewczyna, Japczan. Kim jest Pasut?
Autor: screen z filmu na YouTube: FAME 13: II Konferencja / FAME MMA Robert Pasut - wiek, samochód, wzrost, walka, dziewczyna, Japczan. Kim jest Pasut?

Robert Pasut wzbudza duże zainteresowanie internautów. Nic się nie zmienia w tej kwestii od kilku lat. Są jednak osoby, które dopiero za sprawą Fame MMA poznały tego internetowego twórcę. Kim jest Robert Pasut? Jeśli szukacie informacji na jego temat, to dobrze trafiliście, bo podrzucamy je w jednym miejscu.

Spis treści

  1. Robert Pasut - kim jest?
  2. Robert Pasut - wiek
  3. Robert Pasut - waga
  4. Robert Pasut - samochód
  5. Robert Pasut - wzrost
  6. Robert Pasut - dziewczyna
  7. Robert Pasut - Japczan

Robert Pasut - wiek, samochód, wzrost, walka, dziewczyna, Japczan, to najpopularniejsze kwestie, które pojawiają się obok nazwiska popularnego twórcy, w wyszukiwarce. Kim jest Robert Pasut? Zastanawiacie się, kto to jest Robert Pasut? Zdecydowanie to Youtuber starego pokolenia, mający w przeszłości wpływ na to, jak rozwija się najbardziej znany obecnie serwis wideo świata. Robert Pasut jest współtwórcą projektu AbstrachujeTV. 12 października 2012 roku we współpracy z Czarkiem Jóźwikiem i Rafałem Masnym zamieścili swój pierwszy materiał pt. Co mówią: Gimbusy. Obecnie kanał ma 3,3 miliona subskrybentów. W sumie, tylko na ten kanał dodano ponad 630 filmów. Robert Pasut w 2022 roku postanowił rozwijać się również na innym polu. Został zawodnikiem mieszanych sztuk walki, a dokładniej federacji Fame MMA. 

Fame MMA 16 - KARTA WALK, WALKI, ZAWODNICY. Kto walczy na Fame MMA 5.11.2022?

Robert Pasut - kim jest?

Kim jest Robert Pasut? To jeden z najpopularniejszych i zarazem najbardziej rozpoznawalnych internetowych twórców. Otwarcie o tym mówi, że pieniądze, które zarobił nie do końca dobrze zainwestował. Teraz chce to zmienić. 

Samochody gwiazd FAME MMA | ESKA XD - Prosto z salonu #20

Robert Pasut - wiek

Ile lat ma Robert Pasut? Oficjalnie nie mówi o swoim wieku, ale internauci podają, że urodził się w 1987 roku w Warszawie.

Robert Pasut - waga

Waga Roberta Pasuta nie jest tajemnicą. Współzałożyciel Abstrachuje TV wniesie na wagę przed Fame MMA 13, 93 kilogramy.

Robert Pasut - samochód

Samochód Roberta Pasuta interesuje internautów, choć trzeba przyznać, że wiele osób wpisuję tę frazę głównie z innego powodu. Głównie ze względu na wywiad, który Wini przeprowadził z Robertem i Czarkiem Jóźwikiem, właśnie w samochodzie.

Robert Pasut - wzrost

Robert Pasut ma 185 centymetrów wzrostu. 

Robert Pasut - dziewczyna

Robert Pasut ma dziewczynę. Tworzy związek z Wiktorią, która znana jest na Instagramie jako wiksawiktoria.

Robert Pasut - Japczan

Robert Pasut mocno wziął się za treningi MMA i za cel wyznaczył sobie pokonanie Japczana, który w przeszłości wygrał z Bonusem BGC. Walka Pasuta na Fame MMA odbyła się podczas trzynastej odsłony, 26 marca. Pasut przegrał swoje starcie w debiucie.

Sonda
Czy chciałbyś/chciałabyś zarabiać duże pieniądze na YouTube?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze