Robert Miles - hit Children w wersji fana. Wykonanie wywołuje dreszcze! [VIDEO]

i

Autor: fot. Facebook.com/Paul Skelton music oraz YouTube.com/RobertMilesVEVO screen z Facebooka Paul Skelton music oraz YouTube.com/RobertMilesVEVO

Robert Miles - hit Children w wersji fana. Wykonanie wywołuje dreszcze! [VIDEO]

2017-05-12 14:18

Children, czyli jeden z największych hitów, pod którym podpisuje się Robert Miles ma wyjątkową wersję! Przeszywający wykon na Facebooku w dwa dni przekroczył barierę półtora miliona wyświetleń! Przekonajcie się dlaczego i posłuchajcie już teraz na ESKA.pl

Robert Miles zmarł 9 maja 2017 na Ibizie. W otwartym oświadczeniu czytamy, że włoski producent zmarł spokojnie w nocy po kilkumiesięcznej, odważnej walce z rakiem. Autora wielu inspirujących hitów wspominają słuchacze z różnych zakątków świata. Jeden z fanów poszedł o krok dalej i nagrał wyjątkowy cover Children, po przesłuchaniu którego ciarki pojawiają się na całym ciele. 

Robert Miles - cover Children [VIDEO]

Wzruszająca wersja hitu Children pojawiła się na Facebooku dzień po przekazaniu smutnej wiadomości, czyli 10 maja. Pod coverem podpisuje się użytkownik Paul Skelton Music, a video tylko w dwa dni przekroczyło barierę 1,5 mln odtworzeń. Smutne, ale jednocześnie genialne wykonanie zostawiamy Wam do oceny w tym miejscu:

Robert Miles w latach 90. XX wieku zainspirował wielu DJ-ów i producentów. Wprowadził na rynek muzyczny zupełnie nowe, eksperymentalne dźwięki, które pokochali słuchacze w całej Europie. Właśnie pierwszy singiel, czyli pt. Children, pojawił się na szczytach wielu prestiżowych list przebojów.

Jeden z hitów Roberta Milesa na pewno usłyszycie w Radiu ESKA w niedzielę, 14 maja w GLOBAL LIŚCIE!

 

Robert Miles nie żyje. Kim był i jakie hity nagrał?

Autor: brak danych

Robert Miles nie żyje - legendarny twórca muzyki trance miał 47 lat. Nagrał mnóstwo hitów, które w latach 90. XX wieku były 'czymś nowym' na rynku muzycznym. Nikt przed nim nie tworzył stylu zwanego Dream-Trance.