Robert Lewandowski - zwycięzca Eurowizji śpiewa piosenkę dla piłkarza! [VIDEO]

2017-07-06 16:51
Robert Lewandowski - zwycięzca Eurowizji śpiewa piosenkę dla piłkarza! [VIDEO]
Autor: fot. YouTube.com/AlexanderRybakVideo screen z teledysku Alexander Rybak - FIFA (a gamer tribute)

Alexander Rybak kocha piłkę nożną, a jego ulubionym piłkarzem jest Robert Lewandowski! Rozpromieniam się, kiedy Lewandowski wygrywa. I wiem, że zrobi to dobrze - w najnowszym kawałku śpiewa zwycięzca 54. Konkursu Piosenki Eurowizji. Posłuchajcie na ESKA.pl

Robert Lewandowski - zwycięzca Eurowizji wychwala w piosence napastnika reprezentacji Polski. W tekście świeżo opublikowanego utworu padają słowa: - Rozpromieniam się, kiedy Lewandowski wygrywa. I wiem, że zrobi to dobrze. A śpiewa to w singlu pt. Fifa, norweski wokalista, Alexander Rybak. Sam kawałek stanowi nową wersję przeboju Fever, Peggy Lee.

Robert Lewandowski - piosenka zwycięzcy Eurowizji

Alexander Rybak śpiewa o swojej miłości do piłki nożnej i zdradza, że ulubionym piłkarzem jest Robert Lewandowski. Wokalista oprócz tego w teledysku gra w kultową grę FIFA i strzela bramki piłkarzem reprezentacji Polski. 

 

Liga Mistrzów i Liga Europy - gdzie transmisja na żywo?

Autor: brak danych

Liga Mistrzów i Liga Europy - transmisja na żywo umożliwia przeżywanie ogromnych emocji w gronie znajomych! Gdzie oglądać mecze Ligi Mistrzów i Ligi Europy? Już od sierpnia 2018 do 2021 roku wszystkie ponad 1000 meczów wyłącznie w kanałach Polsatu.

Alexander Rybak to 31-letni wokalista, który w 2009 roku dla Norwegii, wygrał 54. Konkurs Piosenki Eurowizji. Zwycięstwo odniósł śpiewając singiel pt. Fairytale.

Najnowsze