Robert Lewandowski ŚPIEWA hit zespołu Ich Troje i Dżem! Internauci zachwyceni!

i

Autor: YouTube.com/ Łączy nas piłka screen z filmu na YouTube: “TO JEST NASZA ŚWIĄTYNIA!” Kulisy awansu na EURO 2020 Robert Lewandowski ŚPIEWA hit zespołu Ich Troje i Dżem! Internauci zachwyceni!

Robert Lewandowski ŚPIEWA hit zespołu Ich Troje i Dżem! Internauci zachwyceni!

2019-10-15 15:59

Robert Lewandowski wiele razy udowadniał już, że wykonując hity największych muzycznych gwiazd czuje się tak samo dobrze, jak na boisku piłkarskim. W internecie znajdziecie co najmniej kilka nagrań, na których kapitan reprezentacji Polski śpiewa znane hity. Kolejne wideo właśnie trafiło do sieci. Napastnik Bayernu Monachium wykonał utwory dwóch legendarnych grup! Posłuchajcie i zobaczcie sami - na ESKA.pl

Robert Lewandowski śpiewa i robi to całkiem dobrze! Najlepszy strzelec w historii reprezentacji Polski wiele razy udowadniał, że muzyka to jego druga największa pasja. Lewy śpiewał ostatnio podczas świętowania przez Bayern Monachium zdobycia mistrzowskiego tytułu, a także Wieżę Babel tuż przed Euro 2016. W internecie znajdziecie również filmik, na którym kapitan naszej narodowej kadry wykonuje hit Quebonafide. Miłość do muzyki jest na tyle duża, że piłkarz podjął współpracę producencką z Donatanem. 

Robert Lewandowski śpiewa Ich Troje i Dżem

Robert Lewandowski uwielbia polską muzykę. Wydaje się, że jego ulubionym utworem, jest piosenka zespołu Dżem - Wehikuł czasu. Rockowy singiel, wydany w 1989 roku - Lewy śpiewał już w lipcu 2018 roku, podczas wesela Anny Korcz. Teraz wykonał go na zgrupowaniu reprezentacji Polski. Wcześniej jednak zaprezentował swoje wokalne umiejętności, wykonując kawałek pt. Babski świat, grupy Ich Troje. Do piłkarza Bayernu Monachium po chwili dołączył się Wojciech Szczęsny i Artur Jędrzejczyk. Dobrze widzieć naszych zawodników w doskonałych nastrojach!

Zobacz: ROBERT LEWANDOWSKI ŚPIEWA DŻEM! LEPIEJ NIŻ TRUJILLO?

Wideo zostało zarejestrowane przed meczem Polski z Macedonią Północą. Nasza reprezentacja przygotowywała się do spotkania, które - jak już wiadomo - dało nam awans na Mistrzostwa Europy 2020. Robert Lewandowski był w doskonałym nastroju, co możecie zobaczyć na wspomnianym nagraniu.

Lewandowski śpiewa hit zespołu Ich Troje i Dżem w 2:10 min

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE