Robert Korólczyk - wiek, wzrost, żona, youtube. Co wiemy o artyście kabaretowym?

2020-07-04 20:06 Maksymilian Kluziewicz
Robert Korólczyk
Autor: Piotr Matusewicz/East News

Jest zdecydowanie jednym z najbardziej kojarzonych artystów kabaretowych w naszym kraju. Robert Korólczyk, bo o nim mowa, to czołowy przedstawiciel polskiej sceny kabaretowej. Jego żarty od lat bawią Polaków, a prowadzone przez niego imprezy mają bardzo wysoką oglądalność. Na ESKA.pl publikujemy najważniejsze informacje o tym artyście.

Robert Korólczyk - wiek, wzrost, żona, youtube: oto najczęściej wyszukiwane frazy w kontekście popularnego kabareciarza, współtwórcy Kabaretu Młodych Panów. Założona w 2004 roku grupa to zdecydowanie jedna z największych legend w historii polskiej sceny kabaretowej. Żarty jej członków od lat rozbawiają miliony Polaków, a ich autorem jest właśnie Robert Korólczyk. Swego czasu, artysta prowadził nawet program telewizyjny. Widzowie mogli oglądać go w roli gospodarza popularnego teleturnieju Czy jesteś mądrzejszy od 5-klasisty?, w którym to uczestnicy mierzyli się z uczniami piątej klasy podstawowej.

Poczucie humoru, dystans oraz pewność siebie na scenie sprawiły, że Robert Korólczyk często pojawia się w roli prowadzącego także wszelkiego rodzaju imprezy masowe. Współtwórcę Kabaretu Młodych Panów będzie można zobaczyć podczas wyjątkowego show Gramy dla Śląska, emitowanego 4 lipca 2020 roku w Polsacie. Na ESKA.pl przedstawiamy najważniejsze informacje o tym niezwykle charyzmatycznym twórcy.

Koncerty przełożone na 2021 rok

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Robert Korólczyk - wiek

Ile lat ma Robert Korólczyk? Odpowiedzi na to pytanie poszukują internauci. Współtwórca Kabaretu Młodych Panów urodził się 17 września 1976 roku w Rybniku. To właśnie tam stworzył cieszącą się popularnością do dziś grupę kabaretową. W 2020 roku obchodzić będzie 44 urodziny.

Robert Korólczyk - wzrost

Robert Korólczyk - ile ma wzrostu? Tego również ciekawi są polscy internauci. Niestety, w sieci bardzo trudno znaleźć odpowiedź na to pytanie.

Robert Korólczyk - żona

Jedną z osób, które najbardziej wspierają artystę, jest jego żona Katarzyna Matusiak-Korólczyk. Para pobrała się w 2009 roku. Doczekali się syna Macieja.

Robert Korólczyk - youtube

Artysta kabaretowy nie posiada własnego kanału w serwisie YouTube, jednak bez problemu można tam znaleźć jego skecze. Najpopularniejszy z nich ma już ponad 8 milionów wyświetleń.

Najnowsze