Robbie Williams walczy o życie - na co choruje gwiazdor?

2017-10-26 13:35
Robbie Williams walczy o życie - na co choruje gwiazdor
Autor: fot./instagram.com/robbiewilliams/ Robbie Williams

Na co choruje Robbie Williams? Gwiazdor opublikował nagranie, na którym wyznaje, że trafił na oddział intensywnej terapii. Szczegóły poznacie na ESKA.pl.

Robbie Williams walczy o życie! Wszystko wskazuje na to, że ta informacja jest prawdziwa gdyż gwiazdor nagrał oświadczenie dla fanów, w którym wyznaje, że trafił na oddział intensywnej terapii. Z powodów zdrowotnych musiał już odwołać swoją trasę koncertową, a nie zdarzyło się to od 19 lat! Sprawa musi więc być poważna, a wielbiciele Robbiego zastanawiają się na co choruje gwiazdor?

Frankfurt, are you ready? #RobbieLive #theheavyentertainmentshowtour2017 Post udostępniony przez Robbie Williams (@robbiewilliams)

Co Agnieszka Kubera zdradziła o chorobie Anny Przybylskiej? Poruszający wywiad >>

Tajemnicza choroba wokalisty

Na co cierpi Robbie Williams? Gwiazdor w oświadczeniu nie mówi co dokładnie mu dolega ale wiadomo, że to poważna choroba, która zmusza go do walki o życie. Co bardziej niepokojące Robbie Williams dzieli się z fanami informacją, że wyniki badań, które otrzymał były bardzo niepokojące. Co to oznacza dla słuchaczy? Przede wszystkim odwołane koncerty ale też być może przerwę w pracach nad nową muzyką. Oświadczenie artysty możecie zobaczyć poniżej.

Bruno Mars w Polsce 2018! Data, miejsce, bilety

Autor: brak danych

Bruno Mars wystąpi w Polsce! Szczegóły koncertu już teraz na ESKA.pl

 

Najnowsze