Robbie Williams w Polsce 2015: akcja fanów na koncert Robbiego Williamsa [VIDEO]

2015-04-17 11:58

Robbie Williams w Polsce wystąpi już 17.04.2015. Jakie niespodzianki szykują dla Robbiego fani? Sprawdź, jak przygotować się na koncert Robbiego Williamsa w Polsce! 

Koncert Robbiego Williamsa odbędzie się już 17 kwietnia 2015 roku w Krakowie. Tymczasem fani wokalisty już teraz szykują niespodziankę. Jak będzie wyglądać akcja fanowska podczas koncertu Williamsa w Polsce? Otóż akcja nosi tytuł "Flaga na koncercie Robbiego Williamsa". Jak przygotować się do akcji fanowskiej przed koncertem Robbiego Williamsa w Polsce? Poniżej znajdziecie szczegóły na temat, nadchodzącej akcji koncertowej, opisane na oficjalnym fanpage'u fanów: 

- Zaskoczmy Robbiego! Przy ostatniej piosence ''Angels'' zamieńmy Kraków Arenę w ogromną biało-czerwoną flagę! Sprawa jest prosta - trybuny - przynosicie białe kartki, płyta i inner pit - czerwone. Można zabrać kilka kartek, aby rozdać wokoło, albo nawet ryzę białego lub czerwonego papieru i rozdawać w kolejce. Jeśli nie macie kartek - bierzcie, co tylko macie w odpowiednim kolorze - ręczniki, swetry, chusty. Sprawmy Robbiemu wzruszającą niespodziankę

Koncert Robbiego Williamsa w Polsce odbędzie się ramach trasy koncertowej Let Me Entertain You. Co to oznacza? Trasa Let Me Enbtertain You to przegląd największych hitów Williamsa. Na koncercie Robbiego Williamsa w Krakowie nie zabraknie więc jego największych przebojów tj. Angels czy Candy. 

>>>Atletico - Real: gdzie oglądać w TV i online 1/4 Champions League?

>>> Ciemniejsza Strona Greya: Dakota Johnson już przygotowuje się do zdjęć! Co robi?

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze