Robbie Williams w Polsce 2015: akcja fanów na koncert Robbiego Williamsa [VIDEO]

2015-04-17 11:58

Robbie Williams w Polsce wystąpi już 17.04.2015. Jakie niespodzianki szykują dla Robbiego fani? Sprawdź, jak przygotować się na koncert Robbiego Williamsa w Polsce! 

Koncert Robbiego Williamsa odbędzie się już 17 kwietnia 2015 roku w Krakowie. Tymczasem fani wokalisty już teraz szykują niespodziankę. Jak będzie wyglądać akcja fanowska podczas koncertu Williamsa w Polsce? Otóż akcja nosi tytuł "Flaga na koncercie Robbiego Williamsa". Jak przygotować się do akcji fanowskiej przed koncertem Robbiego Williamsa w Polsce? Poniżej znajdziecie szczegóły na temat, nadchodzącej akcji koncertowej, opisane na oficjalnym fanpage'u fanów: 

- Zaskoczmy Robbiego! Przy ostatniej piosence ''Angels'' zamieńmy Kraków Arenę w ogromną biało-czerwoną flagę! Sprawa jest prosta - trybuny - przynosicie białe kartki, płyta i inner pit - czerwone. Można zabrać kilka kartek, aby rozdać wokoło, albo nawet ryzę białego lub czerwonego papieru i rozdawać w kolejce. Jeśli nie macie kartek - bierzcie, co tylko macie w odpowiednim kolorze - ręczniki, swetry, chusty. Sprawmy Robbiemu wzruszającą niespodziankę

Koncert Robbiego Williamsa w Polsce odbędzie się ramach trasy koncertowej Let Me Entertain You. Co to oznacza? Trasa Let Me Enbtertain You to przegląd największych hitów Williamsa. Na koncercie Robbiego Williamsa w Krakowie nie zabraknie więc jego największych przebojów tj. Angels czy Candy. 

>>>Atletico - Real: gdzie oglądać w TV i online 1/4 Champions League?

>>> Ciemniejsza Strona Greya: Dakota Johnson już przygotowuje się do zdjęć! Co robi?

 

Najnowsze