Rising Star Polska - Dzika Karta Radia ESKA rozdana! Poznajcie WYNIKI głosowania

i

Autor: Universal Music Poland / TikTok Polska Rising Star Polska - Dzika Karta Radia ESKA rozdana! Poznajcie WYNIKI głosowania

Rising Star Polska - Dzika Karta Radia ESKA rozdana! Poznajcie WYNIKI głosowania

2021-09-10 14:06

Za nami zacięta rywalizacja o Dziką Kartę Radia ESKA w konkursie muzycznym Rising Star Polska! Dziesięcioro użytkowników walczyło o głosy na ESKA.pl, które dają awans do etapu LIVE. Kto uzyskał największe wsparcie? Przekonajcie się sprawdzając wyniki już teraz!

Dzika Karta Radia ESKA w wyjątkowym konkursie Rising Star Polska rozdana! Walka trwała do ostatnich chwil głosowania, ale ostatecznie czytelnicy ESKA.pl i słuchacze Radia ESKA zdecydowali, komu należą się ostatnie dwa miejsca w etapie LIVE. 

Aby wziąć udział w konkursie, wystarczyło nagrać wybrany utwór, a następnie umieścić go na TikToku z hashtagiem #RisingStarPolska. Tylko po pierwszym etapie konkursowy hashtag wygenerował ponad 34 mln wyświetleń na TikToku! Z 5 tysięcy zgłoszeń, wyłonionych zostało 8. muzycznych talentów oraz dwóch szczęśliwców wyłonionych właśnie w ramach Dzikiej Karty Radia ESKA.

Smolasty z koncertem w ESKA Live. Zobaczcie pierwsze zakulisowe materiały

Rising Star Polska - Dzikie Karty Radia ESKA

Dzika Karta Radia ESKA to specjalna szansa dla użytkowników, którzy marzą o wielkiej karierze, ale zabrakło dla nich miejsca w ścisłym półfinale po naradach specjalnie zebranego jury. Głosowanie ruszyło 2 września i zamknęliśmy je o północy z 9 na 10 września 2021. Z radością ogłaszamy, że decyzją internautów głosujących na ESKA.pl, Dziką Kartę Radia ESKA zdobywają użytkowniczki:

  • julencjaaaaaa
  • dominika.ptak

Rising Star Polska - LIVE

Rising Star Polska wkracza w decydujący etap. Do wyłonionych przez specjalne jury dołączają zwycięzcy Dzikich Kart Radia ESKA. Wszyscy mierzą się ze sobą w drugim etapie muzycznego konkursu. Wyłonieni półfinaliści mają możliwość zaprezentowania swojego oryginalnego nagrania lub cover, w czasie specjalnego wydarzenia LIVE w aplikacji konkursu. Udział w Rising Star Polska Live biorą:

  • Krystian Koronka VS Hania Matysiak
  • Klaudia Opoka VS Filip Czyżykowski
  • Anastazja Maciąg VS Jacob Jaros
  • wojtmusic VS Ula Kowalska
  • julencjaaaaaa VS dominika.ptak - zwyciężczynie Dzikiej Karty Radia ESKA