Rising Star Polska 2021 - PÓŁFINALIŚCI. Kto walczy o kontrakt muzyczny?

2021-09-23 9:19
Rising Star Polska - nagraj demo piosenki i zostań gwiazdą Radia ESKA!
Autor: Radio ESKA / Universal Music Poland / TikTok Poland Rising Star Polska - nagraj demo piosenki i zostań gwiazdą Radia ESKA!

Rising Star Polska 2021 wkracza w ostatni decydujący etap. Przez cały wrzesień uczestnicy konkursu walczyli w poszczególnych etapach. Jednak teraz żarty się skończyły i trzeba mocno zmobilizować swoich fanów. Kto znalazł się w półfinale Rising Star Polska 2021? Kto walczy o kontrakt muzyczny?

Rising Star Polska 2021 to szansa dla nowych wokalistów, którzy marzą o muzycznej karierze! Pierwszy na świecie konkurs, w którym za pośrednictwem TikToka szukamy nowych, muzycznych talentów. To właśnie muzyka jest kluczowym elementem tej platformy i często właśnie ona inspiruje internautów do tworzenia kreatywnych i pozytywnych filmików. Co więcej często za sprawą tej platformy starszy utwór dostaje 'drugie życie'. Tak było chociażby z hitem Jalebi Baby od Teshera, Ride It od Jay'a Seana, czy chociażby Friday od Riton. Zapraszamy do wspólnej zabawy organizowanej przez polski zespół TikToka oraz Universal Music Polska. Kto znalazł się w półfinale?

Shanguy uczy się polskiego, zdradza plany na przyszłość i ujawnia nieznane kulisy! [WYWIAD]

ESKA Live: Shanguy zaśpiewali swój hit Desolee. Takie wykonania jeszcze nie słyszeliście!

Rising Star Polska 2021 - PÓŁFINALIŚCI

Półfinalistów poznamy już 22 września o godzinie 20:00, podczas transmisji live Lanberry na TikToku!

ZDECYDUJ KTO WYGRA RISING STAR POLSKA 2021

Rising Star Polska 2021 - PÓŁFINALIŚCI

Kto wejdzie do finału? Kto powalczy o kontrakt z wytwórnią muzyczną? Oto lista półfinalistów

  • @krystian_koronka
  • @ulakowalska005
  • @klausia.sing_
  • @anastazjamaciag
  • @fifulec69

Głosowanie trwa od 21 września 2021 roku do 30 września 2021 roku.

QUIZ: Znasz wszystkie plotki z tygodnia?

Pytanie 1 z 6
Zamaskowana stylizacja Kim Kardashian z MET gali okazała się hitem internetu. Swoją wersję zaprezentowała na Instagramie w zabawnym filmie jedna z polskich gwiazd. Która?
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze