Rihanna zapowiada występ na Grammy 2016, Super Bowl i płytę Anti? Sprawdź!

2016-01-18 13:42
Rihanna na koncercie
Autor: fot. Bulls Rihanna zapowiada występ na Grammy 2016, Super Bowl i płytę Anti? Sprawdź!

Rihanna wystąpi na Grammy Awards 2016? Pojawił się spot telewizyjny, w którym RiRi zapowiada galę wręczenia Złotych Gramofonów. Jakiś czas temu został potwierdzony występ Rihanny na Super Bowl 2015, a już niebawem wyrusza ona w światową trasę koncertową Anti World Tour. Czy to oznacza, że płyta Anti pojawi się jeszcze w styczniu? Sprawdzamy szczegóły!

Wielkimi krokami zbliża się Super Bowl i Grammy 2016. Finał rozgrywek NFL, jak i gala wręczenia najważniejszych nagród w przemyśle muzycznym - dorocznie przyciąga uwagę milionów telewidzów na całym świecie. W tym roku zachętą do oglądania ma być spot z Rihanną! Barbadoska będzie najprawdopodobniej częścią tych dwóch najważniejszych dla Amerykanów wydarzeń. Ciekawe, czy usłyszymy wtedy piosenki z płyty Anti?!

>> Grammy Awards 2016: występy. Taylor Swift na Grammy 2016! Poznajcie gwiazdy gali

Rihanna na Grammy 2016 i Super Bowl?

Rihanna wystąpi podczas tegorocznego rozdania nagród Grammy? Wszystko na to wskazuje, ponieważ pojawiła się w nowym wideo promocyjnym telewizji CBS! Najpierw, bo już 7 lutego 2016, swoim występem uświetni finał rozgrywek NFL, a tydzień później najprawdopodobniej zaśpiewa na Grammy Awards! W spocie reklamowym, Barbadoska pojawiła się na boisku piłkarskim w długiej, złotej sukni. Po sędziowskim rzucie monetą znany komentator, Jim Nantz mówi: - My zaczynamy, po czym RiRi odpowiada: - Jestem warta czekania. To zdanie brzmi jak sugestia! Przynajmniej tak potraktowali to fani, którzy wyczekują długo zapowiadanego albumu.

 

Rihanna poznała już scenę Grammy. W 2015 roku wystąpiła na niej wspólnie z Kanye Westem i Paulem McCarney śpiewając hit "FourFiveSeconds". Pojawienie się na tegorocznej gali będzie najlepszym uczczeniem premiery płyty!

>> Super Bowl 2016: Coldplay, Beyonce i Rihanna razem! To będzie występ!

Anti: kiedy premiera?

Biorąc pod uwagę plotki, które stale zalewają internet - nowa płyta Rihanny ukaże się już niebawem! Tym bardziej, że 26 lutego rozpocznie się trasa koncertowa promująca to wydawnictwo. 

>> Rihanna w Polsce 2016: data, miejsce, bilety. Sprawdź szczegóły koncertu na ESKA.pl

 

 

Najnowsze