Rihanna zagra w filmie! U jej boku pojawi się znany raper

2018-11-26 16:33
Rihanna
Autor: east news Rihanna

W sieci pojawiło się nagranie z festiwalu filmowego PHAROS odbywającego się w Nowej Zelandii, na którym widać fragment filmu z udziałem Rihanny. U jej boku wystąpi znany raper.

Donald Glover, znany równiez jako Childish Gambino, na festiwalu filmowym w Nowej Zelandii zaprezentował zwiastun swojego filmu Guava Island. Zapowiedź produkcji znalazła się w sieci za sprawą jednego z uczestników wydarzenia. Na nagraniu widać, kto wystąpi w filmie.

Roksana Węgiel - tak śpiewała mając 9 lat! Już wtedy odnosiła sukcesy!

Rihanna w filmie Childisha Gambino

Rihanna to gwiazda nie tylko muzyczna, ale też filmowa. Zagrała juz między innymi w Ocean's 8 u boku Sandry Bullock. Teraz zagra w filmie rapera Childisha Gambino. Szczegóły produkcji nie są jeszcze znane. Wiadomo jednak, że za kamerą stanął Hiro Murai, który pomógł przy teledysku This Is America Childisha. Oprócz rapera i Rihanny w filmie wystąpić ma także Letitia Wright oraz Nonso Anozie.

Rihanna i Donald Glover

Rihanna ma na swoim koncie 8 albumów muzycznych, 7 występów w filmach i trzy udziały w serialach. To prawdziwa kobieta - orkiestra. Podobnie jest z Childishem Gambino, który jest muzykiem, aktorem ale też scenarzystą i producentem.

Rihanna nagrywa klubowy album?! Na płycie Calvin Harris, Alesso i Martin Garrix

Najnowsze