Rihanna teledysk Bitch Better Have My Money już jest... i szokuje! [VIDEO 18+]

2015-07-02 21:29

Teledysk Rihanny do numeru Bitch Better Have My Money już jest. Piosenka Rihanny miała premierę ponad 3 miesiące temu, pod koniec marca 2015. Premierę zapowiedziano na czwartek 2 lipca, wcześniej w sieci pojawił się właśnie trwający blisko 2 minuty teaser! Zobacz klip - uwaga, przeznaczony tylko dla pełnoletnich widzów!    

Rihanna - teledysk do Bitch Better Have My Money szokuje - po kilku miesiącach czekania? Już teaser nowego teledysku Rihanny zapowiadał że Riri wystąpi w roli morderczyni! Kogo i za co zabije? Jakie przygody przeżyje próbując ukryć zwłoki? Rihanna już w teledysku Love the Way You Lie w pokazała nagość, przemoc i wulgaryzmy - ale wszystko to było uzasadnione scenariuszem teledysku Rihanny, w którym Dominic Monaghan aktor znany z Władcy Pierścieni gra brutalnego partnera w toksycznym związku z głowną bohaterką video Bitch Better Have My Money - której rolę gra Meghan Fox.

Teraz widzimy Rihannę jako twardą babkę, która razem z koleżankami porywa i torturuje kobietę która jest winna jej pieniądze. Kolejny brutalny teledysk Rihanny do Bitch Better Have My Money uzasadnia to, że w ramach promocji kilka dni przed jego premierą Rihanna zakleblowała boksera na gali muzycznej taśmą klejącą. Teledysk przypomina film sensacyjny, na pewno wielu zaszokuje: są skręty, jest nagość, jest przemoc i jest krew... Są także dwaj bardzo znani aktorzy: Eric Roberts i Mads Mikkelsen. Sprawdźcie sami!, a że towarzyszy mu swietna muzyka - szczególnie go polecamy, ale pamiętajcie, jest przeznaczony tylko dla widzów dorosłych, o czym ostrzega tablica przed początkiem teledysku. Singiel i teledysk do Bitch Better Have My Money promują nową, ósmą w karierze płytę Rihanny, która ma się pojawić jeszcze w tym roku. Niestety ani wokalistka, ani jej wytwórnia, nie ujawniły jednak jeszcze daty wydania R8.

 

Uff, aż zrobiło się nam gorąco. Jeszcze goręcej zrobi się Wam w trakcie oglądania filmu Lie to me. Zakochana parka prowadzi otwarty związek. Wszystko się udaje do czasu, gdy we wszystko wmiesza się pewna seksowna 18-latka...

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>

Najnowsze