Rihanna pogrąży Snapchata - skandal z udziałem gwiazdy!

2018-03-16 11:45
Rihanna pogrąży Snapchata - skandal z udziałem gwiazdy!
Autor: fot. LUDOVIC MARIN/AFP/EAST NEWS Rihanna

Na popularnym serwisie społecznościowym wybuchł kolejny skandal! Tym razem bohaterką afery na Snapchacie jest Rihanna! Poznajcie szczegóły na ESKA.pl.

Rihanna pogrąży Snapchata? To Bardzo możliwe po tym, co stało się ostatnio. Na serwisie społecznościowym wybuchł skandal z udziałem gwiazdy! To już druga taka sytuacja w ostatnim czasie. Niedawno Kylie Jenner jednym ze swoich wpisów na Snapchacie, skłoniła wielu użytkowników do odejścia z serwisu, a firma straciła przez to miliony! Teraz dzieje się coś podobnego za sprawą Rihanny. Wokalistkę oburzyła jedna rzecz, która trafiła na Snapa.

Rihanna: 5 niesamowitych faktów z życia wokalistki. Czego jeszcze nie wiesz o RiRi?

Autor: brak danych

Rihanna to twoja idolka i jesteś pewien, że wiesz już o niej wszystko? Sprawdź 5 mniej znanych faktów o RiRi i przekonaj się sam!

Rihanna oskarża Snapchat

Co wywołało skandal z udziałem Rihanny na Snapchacie? Na serwisie społecznościowym pojawiła się ostatnio reklama gry, która nawiązywała do słynnej sprawy pobicia Rihanny przez Chrisa Browna, jej ówczesnego chłopaka (piosenkarka trafiła wówczas do szpitala). Oburzająca gra zachęcała internautów do wybierania pomiędzy uderzeniem Rihanny lub Chrisa.

Nic dziwnego, że wokalistka poczuła się dotknięta. Rihanna oskarżyła Snapchat o naśmiewanie się z niej i innych ofiar przemocy. Nie pomogło usunięcie reklamy gry, przeprosiny serwisu i tłumaczenia, że do wszystkiego doszło przez pomyłkę.

Snapchat upadnie przez Rihannę?

Przez skandal z Rihanną, akcje Snapchata spadły aż o 5 procent! Dodatkowo, wokalistka nawołuje internautów do bojkotu serwisu. To może całkiem pogrążyć Snapa, który jeszcze nie poradził sobie z problemami po wpisie Kylie Jenner. Przypomnijmy, że celebrytka jakiś czas temu zamieściła tam wpis, w którym zastanawiała się, czy ktoś jeszcze korzysta z serwisu. Snapchat stracił przez to miliony dolarów.

Czy to koniec Snapchata? Aplikacja ma poważne kłopoty

Autor: brak danych

Jedna z najpopularniejszych aplikacji do dzielenia się zdjęciami i filmami może wkrótce zniknąć! Na ESKA.pl przeczytacie o poważnych kłopotach Snapchata.

 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze