Rihanna płyta Anti: kiedy premiera?! Zwiastun, zapowiedź, informacje! Sprawdź na Eska.pl

2015-11-23 16:22
Rihanna
Autor: fot. Bulls Rihanna płyta Anti: kiedy premiera?! Zwiastun, zapowiedź, informacje! Sprawdź na Eska.pl

Rihanna i premiera Anti coraz bliżej? Wszystko na to wskazuje! Właśnie pojawiła się tajemnicza zapowiedź nowego albumu, na którym znajdziemy hit Bitch Better Have My Money. Czy już wiemy, kiedy pojawi się płyta Anti? Informacje i szczegóły znajdziecie na Eska.pl! 

Rihanna w końcu zaprezentuje nowe piosenki na płycie Anti? Wszystko całkiem możliwe! Jeden z najbardziej wyczekiwanych albumów 2015 roku początkowo miał się ukazać w wakacje. Niedawno pojawiła się informacja, że Rihanna jest niezadowolona ze swojego materiału i nie wiadomo kiedy zaprezentuje swój materiał na płycie Anti. Teraz praktycznie wszystko nabiera sensu, a z każdym dniem emocje będą coraz większe! Sprawdźcie poniżej, kiedy najprawdopodobniej odbędzie się premiera Anti

Rihanna płyta Anti - kiedy premiera?

Płyta "Unapologetic" z 2012 roku zamyka dyskografię Rihanny, ale już niebawem może się to zmienić! Cztery ostatnie albumy "RiRi" ukazały się w listopadzie, ale nie tym razem - wiadomo że dopiero w 2016 roku! Według najnowszych doniesień, najpierw dzieło pojawi się ekskluzywnie w serwisie Tidal. I ta informacja jest oficjalna i prawdziwa! 

Rihanna Anti - 8 etapów, by posłuchać piosenek

Wieczorem, 19 listopada ruszyła kampania "ANTidiaRy". Barbadoska piosenkarka, uruchomiła w tym celu stronę internetową, na której pojawiać się będą teledyski do kawałków z "Anti" i nowe informacje na ich temat. Oprócz tego Rihanna na swojej stronie każdego dnia będzie aktualizowana o nowe wiadomości. Jeśli chcemy uzyskać adres do strony strony, na której pojawił się krążek Rihanny, to musimy odblokować 8 "etapów": 

  • Piątek - 20 listopada: "The Bedroom"
  • Sobota - 21 listopada: "The Studio"
  • Niedziela - 22 listopada: "The Closet"
  • Poniedziałek - 23 listopada: "The Tatto Parlor"
  • Wtorek - 24 listopada: "The Gallery"
  • Środa - 25 listopada: "The Shell"
  • Czwartek - 26 listopada: "The Office"
  • Piątek - 27 listopada: "The Anti Bedroom"

To wszystko tuż przed oficjalnym wydaniem krążka, który na początku pojawi się jedynie w serwisie Tidal.

Rihanna Anti - zwiastun płyty

Na stronie z całą akcją, czyli na: antidiary.com widnieje informacja: "Patience. You'll hear her voice, when it's time". A to jak już wiemy najprawdopodobniej 27 listopada!

Excited to share this with you!! #ANTIdiaRy ANTIdiaRy.com Film zamieszczony przez użytkownika badgalriri (@badgalriri)

Rozpoczynamy oficjalne odliczanie do premiery płyty! Czas start!

RW 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze