Rihanna opłakuje śmierć kuzyna: 'Nie mogę uwierzyć, że wczoraj trzymałam cię w ramionach'

2017-12-27 13:56
Rihanna opłakuje śmierć kuzyna: 'Nie mogę uwierzyć, że wczoraj trzymałam cię w ramionach'
Autor: screen instagram.com/badgalriri screen instagram.com

Rihanna podzieliła się ze swoimi fanami tragiczną wiadomością - piosenkarka napisała o śmierci swojego kuzyna. Jak doszło do tego wstrząsającego wydarzenia i z jakiego powodu chłopak zmarł?

Rihanna kolejny raz zaskoczyła swoich fanów, tym razem niestety wiadomość od niej jest niezwykle smutna. Gwiazda poinformowała o tym, że zmarł bardzo bliski jej kuzyn. Ta niespodziewana informacja wstrząsnęła przede wszystkim jej rodziną, ale fani Rihanny także nie pozostali obojętni. Wyrazy współczucia docierają do gwiazdy ze wszystkich stron świata. Co było przyczyną tej tragicznej śmierci?

Rocznica śmierci Magika: co się stało 26.12.2000 w Katowicach?

Autor: brak danych

  Rocznica śmierci Magika. 26 grudnia 2017 roku minęło 17 lat od śmierci artysty, który mocno przyczynił się do rozwoju hip-hopu w Polsce. Piotr Łuszcz, czyli Magik zmarł 26.12.2000 w Katowicach. Jaka jest przyczyna śmierci wyjątkowego rapera? Z okazji jej kolejnej rocz

Rihanna opłakuje śmierć kuzyna

Rihanna wrzuciła post z tragiczną informacją na swój Instagram 27 grudnia. Napisała w nim, że nie może uwierzyć, że dzień wcześniej podczas Świąt, które spędzali razem, widziała swojego kuzyna po raz ostatni. Fani gwiazdy natychmiast zaczęli przesyłać jej kondolencję, aby wesprzeć Rihannę w tak trudnej chwili.

❤️💛💚 #OTF Post udostępniony przez 💪🏾Young & Progressive💪🏾 (@merka_95)

Śmierć kuzyna Rihanny - co się stało?

Do tragedii doszło 26 grudnia. Jak donosi Daily Mail, Tavon Kaiseen Alleyne spacerował w okolicach St Michael na Barbadosie, gdzie ok. godziny 19 został kilkukrotnie postrzelony. Mimo przewiezienia do szpitala i interwencji lekarzy zmarł tego samego dnia. Mężczyzna, który postrzelił Tavona, zdołał niestety uciec. 

 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze