Rihanna nowa płyta już niedługo! Znamy datę premiery Anti!

2015-10-15 15:36
Rihanna
Autor: fot. Bulls Rihanna nowa płyta już niedługo! Znamy datę premiery Anti!

Rihanna - Anti, to tytuł nowej płyty. Jakiś czas temu Barbadoska przerwała milczenie na temat ósmego studyjnego albumu i zaprezentowała światu okładkę swojego nadchodzącego wydawnictwa. Kiedy premiera Anti? Według ostatnich doniesień już niebawem! Więcej szczegółów i data na Eska.pl.

Rihanna nowa płyta już niebawem! Na długo oczekiwanym krążku znajdziemy mnóstwo niepublikowanych wcześniej utworów. Album Anti, według Barbadoski jest czymś nowym w jej karierze. Gwiazda wielokrotnie w wywiadach podkreślała to, że dorosła i pieniądze nie są dla niej najważniejsze. Poniekąd pokazuje to okładką najnowszej płyty. Przypomnijmy, że widzimy na niej małą Rihannę, której oczy obejmuje złota korona. To będzie pierwszy zestaw z hitami w nowym kontrakcie z firmą Jaya-Z Roc Nation. Data premiery krążka Anti jest już nam znana! Lada dzień powinna ruszyć przedsprzedaż tego wydawnictwa. Nad płytą pracowali między innymi Skrillex, Drake, Snoop Dogg, Prince, Priscilla Renea, a producentem wykonawczym materiału jest Kanye West. 

Rihanna Anti - kiedy nowa płyta?

Przez ostatnie dwa lata fani Rihanny nie żyli niczym innym, jak pogłoskami na temat nowego albumu ukochanej piosenkarki. Przez ten czas wszyscy byli zdania, że album ukaże się pod nazwą "R8" i wyprodukuje go Calvin Harris. Tak się jednak nie stało! Barbadoska zdementowała te informacje wklejając na swoje profile w portalach społecznościowych obrazek z napisem "Anti R8". Należy dodać, że twórczyni hitu "Diamonds" w swojej karierze nie kazała jeszcze swoim fanom tak długo czekać na nową płytę. Ci mają nadzieje, że warto było! Przekonają się o tym już 6 listopada 2015 roku, bo właśnie wtedy według wielu rzetelnych źródeł ma pojawić się płyta zatytułowana "Anti". Longplay, w który skład ma wchodzić singiel "Bitch Better Have My Money" i "FourFiveSeconds" trafi do sprzedaży tydzień przed krążkami Justina Biebera czy One Direction, a dwa tygodnie przed albumem Adele. A co by się stało, gdyby Rihanna przesunęła publikacje nowego materiału o tydzień? Z pewnością chłopaki nie byliby z tego zadowoleni! 

Dodajmy, że jeżeli te informacje potwierdzi sama zainteresowana, to byłaby to w sumie piąta w jej karierze płyta wydana w listopadzie. Do tej pory jej dyskografię zamyka wydany w 2012 roku krążek "Unapologetic" z hitem "Diamonds".

 

Podczas wystawy w galerii sztuki MAMA w Los Angeles, artysta Roy Nachum odsłonił siedem obrazów, które będą częścią dokonań artystycznych nadchodzącego albumu Rihanny. Więcej szczegółów >>> TUTAJ.

RW

Najnowsze