Rihanna ma swojego klona! Nawet ona nie wierzy w to podobieństwo

2020-10-22 14:34
Rihanna
Autor: IMP FEATURES/East News Rihanna

Rihanna ma zaginioną siostrę bliźniaczkę?! Gwiazda ma swojego sobowtóra! Podobieństwo jest na tyle uderzające, że fani zakładają okulary korekcyjne, by je odróżnić, a nawet sama Rihanna myli się na zdjęciach. Poznajcie Priscillę Beatrice!

Podobno każdy z nas ma na świecie swojego sobowtóra. Rihanna ma go na pewno! Otóż w mediach społecznościowych istnieje dziewczyna, która do złudzenia przypomina słynną piosenkarkę. Jest tak podobna, że nawet sama Rihanna nie może uwierzyć w te podobieństwo. Otóż 28-letnia Priscilla Beatrice, bo tak nazywa się sobowtór Rihanny systematycznie publikuje w mediach społecznościowych swój wizerunek, który uderzająco przypomina piosenkarkę. Co więcej, dziewczyna na niektórych nagraniach odtwarza wygląd Rihanny, a nawet próbuje śpiewać jej piosenki w podobnym stylu, jak sama wokalistka. Czy śpiewa równie podobnie do gwiazdy? Choć w tej kwestii można byłoby polemizować, tak wizualne podobieństwo jest na tyle uderzające , że fani muszą wyciągać swoje okulary korekcyjne, aby rozróżnić prawdziwą Riri od słynnej influencerki. Priscilla Beatrice jest bez wątpienia wielką fanką Rihanny i bardzo się cieszy, że to właśnie do niej jest porównywana przez niemalże cały świat. Kim jest dziewczyna wyglądająca jak największa światowa gwiazda pop? Więcej informacji o fenomenalnej Priscilli Beatrice, która mogłaby podawać się za siostrę Rihanny znajdziecie poniżej!

Rihanna ma klona - kim jest Priscilla Beatrice?

Priscilla Beatrice jest tiktokerką, która zyskała sławę, dzięki temu jak wygląda! Otóż fani nazywają ją zaginioną siostrą bliźniaczką Rihanny! Dziewczyna ma 28 lat i jest niewiarygodnie popularna w mediach społecznościowych. 

Koncerty przełożone na 2021 rok
Najnowsze