Rihanna ma swojego klona! Nawet ona nie wierzy w to podobieństwo

2020-10-22 14:34
Rihanna
Autor: IMP FEATURES/East News Rihanna

Rihanna ma zaginioną siostrę bliźniaczkę?! Gwiazda ma swojego sobowtóra! Podobieństwo jest na tyle uderzające, że fani zakładają okulary korekcyjne, by je odróżnić, a nawet sama Rihanna myli się na zdjęciach. Poznajcie Priscillę Beatrice!

Podobno każdy z nas ma na świecie swojego sobowtóra. Rihanna ma go na pewno! Otóż w mediach społecznościowych istnieje dziewczyna, która do złudzenia przypomina słynną piosenkarkę. Jest tak podobna, że nawet sama Rihanna nie może uwierzyć w te podobieństwo. Otóż 28-letnia Priscilla Beatrice, bo tak nazywa się sobowtór Rihanny systematycznie publikuje w mediach społecznościowych swój wizerunek, który uderzająco przypomina piosenkarkę. Co więcej, dziewczyna na niektórych nagraniach odtwarza wygląd Rihanny, a nawet próbuje śpiewać jej piosenki w podobnym stylu, jak sama wokalistka. Czy śpiewa równie podobnie do gwiazdy? Choć w tej kwestii można byłoby polemizować, tak wizualne podobieństwo jest na tyle uderzające , że fani muszą wyciągać swoje okulary korekcyjne, aby rozróżnić prawdziwą Riri od słynnej influencerki. Priscilla Beatrice jest bez wątpienia wielką fanką Rihanny i bardzo się cieszy, że to właśnie do niej jest porównywana przez niemalże cały świat. Kim jest dziewczyna wyglądająca jak największa światowa gwiazda pop? Więcej informacji o fenomenalnej Priscilli Beatrice, która mogłaby podawać się za siostrę Rihanny znajdziecie poniżej!

Rihanna ma klona - kim jest Priscilla Beatrice?

Priscilla Beatrice jest tiktokerką, która zyskała sławę, dzięki temu jak wygląda! Otóż fani nazywają ją zaginioną siostrą bliźniaczką Rihanny! Dziewczyna ma 28 lat i jest niewiarygodnie popularna w mediach społecznościowych. 

Sonda
Czy jesteś fanem Rihanny?
Koncerty przełożone na 2021 rok
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze