Rihanna FourFiveSeconds: NOWA PIOSENKA już jest - takiej RiRi jeszcze nie było! Posłuchaj Rihanny z Kanye Westem i Paulem McCartney'em [AUDIO]

2015-01-25 12:02
Rihanna z Kanye Westem i Paulem McCartney'em
Autor: fot. Facebook Rihanny Rihanna z Kanye Westem i Paulem McCartney'em

JEST! Nowa piosenka Rihanny 2015 w końcu oficjalnie ujrzała światło dzienne. Rihanna FourFiveSeconds nagrała z Kanye Westem i Paulem McCartney'em, czym pochwaliła się na swoich społecznościówkach 25 stycznia. Takiej wersji RiRi jeszcze nie słyszeliście... Posłuchajcie audio FourFiveSeconds Rihanna ft. Kanye West & Paul McCartney i sprawdźcie, czy to pierwszy singiel z nowej płyty Barbadoski!

Nowa piosenka Rihanny FourFiveSeconds to oficjalna nowość muzyczna 2015 od wokalistki. Audio FourFiveSeconds Rihanna nagrała z Kanye Westem i Paulem McCartneyem premierą chwaląc się m.in. na Facebooku. Od 25 stycznia nową piosenkę Rihanny można kupić chociażby na iTunes, ale niewiele trzeba było czekać na wyciek FourFiveSeconds do YouTube. Numer to ogromne zaskoczenie dla fanów wokalistki, którzy po nowej muzyce Rihanny spodziewali się mocnych, imprezowych bitów w stylu We Found Love i Only Girl (In The World). Tymczasem barbadoska wokalistka postawiła na gitarowe brzmienie nieco w klimacie country.

Nowa piosenka RIHANNY - Towards the Sun >>

Czy FourFiveSeconds to singiel Rihanny z jej nowej płyty zapowiedzianej na 2015 rok? Tu nie jest już tak jasno. Sama RiRi nie wypowiedziała się jeszcze na ten temat, ale wszystko jest oczywiście możliwe - gwiazda lubi przecież zaskakiwać swoich słuchaczy.

Koniec Świata 2015 według Nostradamusa: na kiedy przepowiedział koniec świata w 2015?

Z drugiej strony FourFiveSeconds może być tylko piosenką Rihanny w ramach współpracy Kanye Westa z Paulem McCartney'em. Przypomnijmy, że panowie wcześniej nagrali razem utwór Only One. Są więc szanse, że namówili RiRi na udział w ich projekcie a kolaboracja na tyle przypadła do gustu piosenkarce, że FourFiveSeconds znajdzie się na trackliście jej ósmego krążka.

(kawałek może zostać usunięty z sieci)

POSŁUCHAJ NOWEJ PIOSENKI RIHANNY TUTAJ>>>

JB

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze