Rihanna - FourFiveSeconds: klubowy remix hitu z Kanye Westem & Paulem McCartneyem od DJ-a Mustarda [VIDEO]

2015-02-05 22:36
Rihanna
Autor: fot. YouTube Rihanna

Rihanna w FourFiveSeconds prezentuje się w akustycznej, gitarowej wersji, ale fani jej klubowej odsłony nie mogą narzekać dzięki DJ-owi Mustardowi. Taneczny remiks FourFiveSeconds Rihanny ft. Kanye West & Paul McCartney mamy dla Was do posłuchania na ESKA.pl. Lepszy niż oryginał?

Taneczny remix FourFiveSeconds Rihanny ft. Kanye West & Paul McCartney to sprawka DJ-a Mustarda. Zremiksowaną wersją nowej piosenki Rihanny i jej gości zainteresowali się przede wszystkim fani imprezowej odsłony Barbadoski. To właśnie oni liczyli, że FourFiveSeconds Rihanny będzie porywało na klubowe parkiety. Kawałek okazał się jednak surową balladą w klimacie gitarowego country. Z odsieczą przyszedł wspominany DJ Mustard, który FourFiveSeconds proponuje w wydaniu soft trap.

Remix FourFiveSeconds Rihanny od DJ-a Mustarda podoba się jednak nie tylko wielbicielom takich bangerów jak We Found Love czy też Only Girl (In The World) - także balladowi słuchacze RiRi dodają nową wersję FourFiveSeconds do swoich playlist.

KSW 30: gdzie oglądać galę 21.02.2015 na żywo i za darmo? Zobaczcie teraz

Piosenka FourFiveSeconds to pierwszy singiel Rihanny z jej ósmej płyty zapowiedzianej na 2015 rok. Nie jest jeszcze znana dokładana data premiery krążka.

JB

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze