Rihanna - film Guava Island. Gdzie oglądać produkcję z wokalistką?

2019-04-15 13:38
Rihanna
Autor: ANGELA WEISS/AFP/East News

Kilka miesięcy temu, na festiwalu filmowym w Nowej Zelandii, Childish Gambino zaprezentował zwiastun swojego filmu Guava Island. To właśnie wtedy zdradził, że w produkcji zagra barbadoska piosenkarka Rihanna. W miniony weekend film rapera zadebiutował podczas festiwalu Coachella. Gdzie można obejrzeć całą produkcję z Rihanną?

Rihanna - film Guava Island. Gdzie oglądać produkcję z wokalistką? Najnowszy film Donalda Glovera, znanego jako Childish Gambino, od początku był tworzony z zamiarem dystrybucji cyfrowej. Dzięki temu, chwilę po premierze na Coachelli, film trafił do sieci. Gdzie można obejrzeć produkcję z udziałem Rihanny? Sprawdźcie już teraz na ESKA.pl

Przeczytaj także: Rihanna zagra w filmie! U jej boku pojawi się znany raper

Rihanna - film Guava Island

Donald Glover w filmie wciela się w Deniego - muzyka i DJ-a radiowego. Artysta jest zakochany w wyspie, na której mieszka i pragnie przede wszystkim, uszczęśliwiać jej mieszkańców. Jego dziewczyna - Kofi, która grana jest przez Rihannę, chce z kolei uciec z Guavy. Tak w wielkim skrócie, można opowiedzieć historię, przedstawioną w trwającym niespełna godzinę, filmie. Produkcję możecie obejrzeć za pośrednictwem Amazon Prime Video.

Najnowsze