Rihanna

i

Autor: Youtube.com/Rihanna

Rihanna wyda nową piosenkę? Te słowa na to wskazują

2021-03-29 11:28

Rihanna to jedna z największych gwiazd sceny muzycznej XXI wieku. Znajduje się w gronie najczęściej słuchanych gwiazd. Jej single podbijały stacje radiowe na całym świecie. Od 2016 roku nic jednak nie wydała. Jej ostatni projekt muzyczny to album Anti. Później zrobiła sobie przerwę i nadal nie wróciła. Wkrótce może się to jednak zmienić. Wskazuje na to jeden komentarz.

Rihanna dała małą nadzieję swoim fanom na powrót do tworzenia muzyki. Fani wyczekują nowości od 2016 roku, kiedy artystka wydała album Anti. Po tym jak gwiazda opuściła rozdanie nagród Grammy bez ani jednego złotego gramofonu przegrywając z Beyonce i Adele, zapowiedziała przerwę w muzyce. Trwa ona do dzisiaj. Wielu jej fanów straciło już nadzieję, że ich ulubiona piosenkarka wróci i znów zacznie podbijać listy przebojów i sprzedaży. Pojawiło się jednak światełko w tunelu. Pod jednym z ostatnich zdjęć na Instagramie Rihanny jeden z internautów zapytał, czy planuje wydanie nowej piosenki. Tym razem gwiazda nie ominęła pytania. - Myślę, że wkrótce powinnam. Ale tylko jedną - odpowiedziała. Po tym komentarzu w Internecie rozpoczęła się fala komentarzy. Wiele osób jest pewnych, że jedna z największych gwiazd XXI wieku już wkrótce wróci na scenę. Czy tak faktycznie będzie? Niebawem się przekonamy.

Rihanna 5 lat temu zawiesiła karierę. Przypominamy jej największe hity

Rihanna - największe hity

Początków kariery Rihanny należy szukać w 2005 roku, kiedy wydała swój pierwszy album Music of the Sun. Jej międzynarodowa sława zaczęła się jednak w 2007 roku wraz z albumem Good Girl Gone Bad, z którego pochodziły takie hity jak Umbrella, Don't Stop the Music czy Rehab. Od tamtej pory podbiła listy sprzedaży na całym świecie z takimi utworami jak Russian Roulette, Rude Boy, Only Girl (In the World), Man Down, We Found Love, Diamonds. Stay i Love on the Brain.

Rihanna - prawdziwe imię, wiek, wzrost, pochodzenie, Instagram

Rihanna urodziła się 20 lutego 1988 w Saint Michael, mieście położonym na Barbadosie. Jej pełne imię i nazwisko to Robyn Rihanna Fenty. Według nieoficjalnych informacji ma 1,73 centymetrów wzrostu. Jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej konto na Instagramie nosi nazwę badgalriri.