Ricky Martin

i

Autor: Billy Bennight/AdMedia / SplashNews.com/East News

gwiazdy

Ricky Martin dostał erekcji na koncercie. Cały świat mówi o tym wideo

2024-04-11 15:55

He bangs, he bangs. Ricky Martin był gościem podczas koncertu Madonny w Miami. Artysta jednak nie zaśpiewał, a pomagał królowej popu w ocenianiu jej tancerzy. Czujni internauci zauważyli, że w pewnym momencie piosenkarz... dostał erekcji. Nagrania dokumentujące jego udział w show mają milionowe wyświetlenia!

Ricky Martin i Madonna znają się nie od dziś. Do ich spotkania doszło już w 1999 roku, za kulisami gali rozdania nagród muzycznych Grammy. Martin, będący wówczas u progu wielkiej popularności, zachwycił królową pop swoim latynoskim temperamentem. To zaowocowało z kolei pełnoprawnym duetem w postaci kawałka "Be Careful", który nigdy nie doczekał się jednak większej promocji, w tym oficjalnego teledysku. Po 25 latach drogi Madonny i Ricky'ego ponownie się skrzyżowały. Artystka zaprosiła wokalistę na swoje show "The Celebration Tour" w Miami. Martin był gościem segmentu, w trakcie którego Madonna i wybrany przez nią gość wspólnie oceniają solówki tancerzy, w tym jej 11-letniej córki Estere. Nagrania z koncertu stały się viralem na całym świecie. Dlaczego? Otóż, jak dostrzegli czujni internauci, piosenkarz doznał erekcji po tym, jak roznegliżowani tancerze wykonali na nim erotyczny taniec. 

DODA o swoim telewizyjnym MARZENIU: „Jest mi bardzo PRZYKRO”

Ricky Martin na koncercie Madonny

Ricky z pewnością wolałby to ukryć, ale nagrania poszły w viral na całym świecie. Jak dostrzegli internauci, piosenkarz zareagował erekcją na tzw. "lap dance" od tancerzy królowej popu. Artysta nie odniósł się do incydentu, a w swoich mediach społecznościowych podziękował jedynie Madonnie za możliwość uczestnictwa w jej spektakularnym show. Dziwicie się? Zobaczcie nagrania poniżej.