ReZigiusz na wsi

i

Autor: Youtube.com/reZigiusz; screen z filmu "24H NA WSI"

ReZigiusz z widłami w rękach. Popularny influencer został rolnikiem

2022-04-20 15:49

ReZigiusz to popularny polski YouTuber, który lubi zaskakiwać swoich fanów nowymi pomysłami. Ostatnio na jego kanale na YouTube pojawił się nowy film, w którym pokazał się z zupełnie nowej strony. Rezi pojechał na wieś i został... rolnikiem! Swoje farmerskie przygody nagrał i pokazał widzom. To koniecznie trzeba zobaczyć!

ReZigiusz to jeden z najbardziej docenianych YouTuberów w naszym kraju. Nic dziwnego, ponieważ działa w sieci już od wielu lat. Dodatkowo dba o to, aby nie zanudzać fanów i co jakiś czas wpada na nowe pomysły, które postanawia realizować. Tak też się stało tym razem. Rezi postanowił zabrać kumpli na wieś i zabawić się w rolników. "Spędziliśmy 24h na polskiej wsi! Wydoiłem kozę, wywoziliśmy gnój, spaliśmy w starym młynie i jeździliśmy traktorem" - czytamy w opisie ostatniego filmu YouTubera. Nowe nagranie szybko znalazło się na szczycie polskiej karty Na czasie. Posypały się komentarze internautów.

ZOBACZ TAKŻE: Friz staje w obronie... rodzynek! Rozpętał debatę w internecie

ESKA XD #046 LUNCHBOX, CHARLI XCX, ZRANIONE PTAKI, NICOLAS CAGE

ReZigiusz jako rolnik

Reziego w tej wyjątkowej roli możemy zobaczyć w jego najnowszym filmie "24H NA WSI". Nagranie trwa 25 minut i widzimy w nim skrót dobowej przygody popularnego influencera na jednej z polskich farm. Fani mogli zobaczyć go za kierownicą traktora czy pracującego ze zwierzętami. Film zamieszczamy niżej.

ReZigiusz na wsi. Komentarze

Pod oryginalnym filmem Reziego posypały się komentarze. Co pisali internauci? "Kocham tą serię", "Mimo 25 minut mam niedosyt. I need more". "Wasze filmy są wykonane wyśmienicie", "Remek, świetnie doisz kozy oraz świetny odcinek" - czytamy na YouTube.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE