reZigiusz motywuje i dzieli się pozytywną energią. Youtuber debiutuje piosenką Jeden ruch

2022-09-16 9:37
reZigiusz motywuje i dzieli się pozytywną energią. Youtuber debiutuje piosenką Jeden ruch
Autor: MyMusic reZigiusz motywuje i dzieli się pozytywną energią. Youtuber debiutuje piosenką Jeden ruch

reZigiusza nie trzeba nikomu przedstawiać! To jeden z najdłużej działających twórców na polskim YouTube, bo jest tam aż od 2010 roku! Na co dzień świetnie się bawi i dzieli z ludźmi pozytywną energią. Teraz jego energię można także poczuć w nowym utworze!

Spis treści

  1. reZigiusz - piosenka Jeden ruch

Utwór Jeden ruch powstał w bardzo trudnym życiowo momencie dla Remka i jest on swoistego rodzaju katharsis. Niesie jednak w sobie także pozytywne przesłanie, wielokrotnie przez reZiego głoszone: Jak upadłeś, musisz powstać! Sam reZigiusz nie spodziewał się takiej reakcji i takiego odbioru ze strony fanów: - Po prostu wow... naprawdę nie spodziewałem się takiej reakcji z Waszej strony <3 Dziękuję za każde wyświetlenie, każde udostępnienie, każdy komentarz i łapę w górę! Jest mi niezmiernie miło i bardzo Wam dziękuję za tak pozytywny feedback na ten kawałek. Jest kilka dupsów, które warto byłoby lepiej dopracować, ale prosem w tej dziedzinie nie jestem, a najważniejszym dla mnie było ujęcie emocji jakie we mnie siedzą. Jeśli dane mi będzie zrobić w tym kierunku kolejne kroki, to z pewnością zadbam o to by, było tylko lepiej.Mam nadzieję że w tej chillowej nucie, każdy znajdzie coś dla siebie, a może i samego siebie.

Marissa i "Stranger" pierwszy raz na żywo!

reZigiusz - piosenka Jeden ruch

Jeden Ruch to mój pierwszy na poważnie krok w muzykę. Kawałek ten jest o mnie i o emocjach, jakie teraz siedzą mi w serduchu – zdradził Youtuber! Klip do utworu znajduje się na kanale YT reZigiusza.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze