Rewolucyjna zmiana na Facebooku! Serwis wprowadza nową opcję

2019-11-14 17:53 MK
Facebook GlobalCoin - co to jest? Kiedy będzie?
Autor: LEON NEAL/AFP/East News Fsacebook

Najpopularniejszy serwis społecznościowy w dalszym ciągu zmienia się na naszych oczach, a wraz z nim pozostałe aplikacje, których właścicielem jest Mark Zuckerberg. Już niebawem użytkownicy Facebooka będą mogli skorzystać z całkiem nowej opcji. Eksperci twierdzą, że może to być prawdziwie rewolucyjna zmiana! Jakie udogodnienie mają zamiar wprowadzić zarządzający medium? Poznaj szczegóły na ESKA.pl.

Facebook Pay - tak nazywa się najnowsza opcja w serwisie, która już teraz testowana jest w Stanach Zjednoczonych. Jak wiadomo, serwis stworzony przez Marka Zuckerberga jest zdecydowanie największym gigantem wśród gigantów. Każdego dnia, korzystają z niego miliardy osób w niemalże każdym zakątku naszego globu. Zapewne wiele z nich nie wyobraża sobie aktualnie egzystencji bez Facebooka. Medium społecznościowe spełnia wiele istotnych dla życia codziennego ról. Dzięki niemu, możemy komunikować się z ludźmi z całego świata - zarówno przez wiadomości tekstowe, rozmowy telefoniczne oraz wideo, jak również przeglądać wiadomości z całego świata czy śledzić na bieżąco, co dzieje się u lubianych przez nas gwiazd. Podobnie działają inne serwisy należące do Zuckerberga, czyli Instagram, Messenger oraz WhatsApp, które niedawno zmieniły nazwę, by jeszcze bardziej podkreślać swoje powiązanie z Facebookiem. Teraz, użytkownicy każdego z nich będą mogli korzystać z funkcji płatności. Czy Facebook zastąpi tradycyjne banki?

Facebook Pay - co to jest i jak działa?

Mimo nazwy, z najnowszej opcji będą mogły skorzystać osoby nieposiadające konta na Facebooku. Należy być jednak zarejestrowanym w którymś z pozostałych serwisów należących do tej samej grupy. Dzięki Facebook Pay, użytkownicy będą mogli robić zakupy w Facebook Marketplace, kupować bilety, wspierać wybrane organizacje charytatywne czy też po prostu wysyłać pieniądze znajomemu. Wprowadzenie funkcji ma zapewnić jeszcze większy komfort wszystkim korzystającym. Na ten moment, nie wiadomo, kiedy Facebook Pay pojawi się na całym świecie. Niebawem będą mogli z niego korzystać na pewno mieszkańcy Stanów Zjednoczonych.

Najnowsze