Regrogradacja Merkurego 2022: o co chodzi? Jak to na nas wpłynie?

i

Autor: canva.com Regrogradacja Merkurego 2022: o co chodzi? Jak to na nas wpłynie?

Retrogradacja Merkurego 2022: o co chodzi? Jak to na nas wpłynie?

2022-01-10 13:32

Retrogradacja Merkurego 2022 to wyjątkowe zjawisko. Jednak okazuje się, że mocno ono może nam utrudnić życie. Tym razem planeta komunikacji wykona swój ruch wsteczny. O co chodzi? Jak to na nas wpłynie? Kiedy retrogradacja Merkurego 2022?

Spis treści

  1. Retrogradacja Merkurego 2022: o co chodzi?
  2. Retrogradacja Merkurego 2022: jak to na nas wpłynie?

Retrogradacja Merkurego 2022: o co chodzi? Jak to na nas wpłynie? Odpowiedzi na to pytanie szukają osoby, które interesują się astronomią i ruchem planet. Nie jest to nic dziwnego, ponieważ za zjawiskiem retrogradacja Merkurego nie tęsknił absolutnie nikt. Większość z nas zastanawia się co to jest retrogradacja. To nic innego jak ruch ciała niebieskiego, które pozornie obraca się lub porusza po orbicie w kierunku przeciwnym niż większość ciał w układzie orbitalnym. Ruch wsteczny ma kierunek przeciwny względem ruchu Ziemi wokół Słońca, który jest widziany z północnego bieguna Słońca odbywa się odwrotnie do ruchu wskazówek zegara. Retrogradacja Merkurego 2022 rozpocznie się w piątek, 14 stycznia 2021 roku.

Horoskop tygodniowy od 10 do 16 stycznia 2022 - wszystkie znaki zodiaku

TikTok TRENING. TRENDY NA 2022 | ESKA XD - Fit vlog #39

Retrogradacja Merkurego 2022: o co chodzi?

Retrogradacja Merkurego 2022 rozpocznie się w piątek, 14 stycznia. Co ciekawe już teraz niektórzy mogą odczuwać skutki tego zjawiska. Planeta najpierw przejdzie przez Wodnika i przesunie się do Koziorożca. Co ciekawe 3 lutego zakończy swoją podróż. Niestety wyprawa ta potrwa kilka tygodni. W tym czasie nie będzie lekko.

Horoskop 2022 - z którym znakiem zodiaku stworzysz związek?

Retrogradacja Merkurego 2022: jak to na nas wpłynie?

Według starożytnej astrologii ciała niebieskie które się cofa podróżuje przez podziemny świat. Dotyka za to ukrytych części świadomości, pomagając odkrywać nowe spostrzeżenia. Merkury jest także ważną planetą komunikacji. W ruchu wstecznym emanuje negatywnym wpływem na nieporozumienia. Retrogradacja Merkurego wymaga słuchania ze zrozumieniem. To podstawa w komunikacji z drugim człowiekiem. Merkury od 14 do 27 stycznia 2022 roku, będzie w Wodniku. Skupimy się wtedy na procesach umysłowych.

Sonda
Wierzysz w astrologię i horoskopy?