horoskop

i

Autor: pixabay.com

Horoskop tygodniowy od 10 do 16 stycznia 2022 - wszystkie znaki zodiaku

2022-01-12 8:54

Jeśli zastanawiasz się co wydarzy się w Twoim życiu w nowym tygodniu, to dobrze trafiłeś! Poniżej znajdziesz horoskop dla wszystkich znaków zodiaku - lew, byk, ryby, baran, rak, skorpion, strzelec, bliźnięta, koziorożec, wodnik, waga, panna. Sprawdź, co czeka Cię między 10, a 16 stycznia 2022 roku. Czy miłość zapuka do Twoich drzwi?

Horoskop tygodniowy 10-16.01.2022 dla wszystkich znaków zodiaku: lew, byk, ryby, baran, rak, skorpion, strzelec, bliźnięta, koziorożec, wodnik, waga, panna. Poniedziałek zawitał w wielu miejscach w Polsce z ponurą aurą. Czy równie ponury będzie cały tydzień? Poniżej znajdziesz horoskop tygodniowy dla wszystkich znaków zodiaku. Jeśli zastanawiasz się, co przydarzy Ci się między 10, a 16 stycznia to poniżej możesz rozwiać swoje wątpliwości. Horoskop tygodniowy, a zarazem miłosny i finansowy to idealna rozrywka, ale także szansa na poznanie przyszłości! Wróżby na każdy tydzień, ale także na każdy dzień tygodnia, znajdziesz w naszych artykułach na stronie ESKA.pl.

Piosenki o miłości dla zakochanych i nie tylko
Sonda
Wierzysz w astrologię i horoskopy?

Horoskop tygodniowy miłosny 10-16 stycznia 2022

Lew - wraz z początkiem tygodnia, obudzi się w Tobie nowa energia. Wykorzystasz ją od razu na pewne pomysły, które od kilku tygodni chodzą Ci po głowie. Tydzień ten będzie należał do przyjemnych, jednak bliżej weekendu okaże się być jeszcze lepszy! Czeka Cię niespodzianka, która całkowicie odmieni Twoje życie.

Panna - niestety możesz poczuć się źle w otoczeniu, w którym znajdujesz się po wyjściu z domu. Ktoś zrzuca na Ciebie non stop negatywną energię, a Ty nie jesteś w stanie nic zrobić. Może czas całkowicie odciąć się od ludzi, którzy zamiast unosić nas do góry, pchają non stop w dół? Nie musisz wysłuchiwać jego narzekania. Życie jest piękne, szkoda czasu na pogłębianie toksycznych znajomości.

Waga - w ubiegłym roku doświadczyłeś pewnej sytuacji, która niestety trochę zraniła Twoje serce. Choć były łzy i wiele czarnych scenariuszy, to w końcu w Twoim życiu wyszła kolorowa tęcza. Ktoś w tym tygodniu stanie Ci na drodze i sprawi, że na nowo pojawi się w Twoim życiu szczęście. Myśl pozytywnie, a los będzie przyciągał do Ciebie same pozytywne rzeczy.

Skorpion - postaraj się w tym tygodniu schować nerwy do kieszeni. Ciągłe pretensje i chodzenie z rozkapryszoną miną nie służą nie tylko Tobie, ale również Twoim bliskim. Wyładowywanie na kimś swoich zmartwień nie jest w porządku. Jeśli masz gorszy czas wybierz się na siłownię lub basen. Tam z pewnością wyładujesz negatywną energię, a w dodatku dostarczysz swojemu organizmowi więcej endorfin!

ZOBACZ TAKŻE: Osoby spod tych znaków zodiaku wezmą ślub w 2022 roku!

Strzelec - skup się na tym co jest tu i teraz. Swoje małe kłopoty zmień nie w porażkę lecz lekcje. Pamiętaj, że wszystko w życiu dzieje się z jakiegoś powodu, a los chce dla Ciebie naprawdę dobrze. W środku tygodnia otrzymasz ważny telefon i będzie to zwiastowało początek intensywnego okresu w Twoim życiu. Czas na odpoczynek znajdziesz dopiero w weekendy, ale zobaczysz że będzie warto!

Koziorożec - w tym tygodniu czeka Cię miłe zaskoczenie. W życiu osób samotnych ma to związek z nowo poznaną osobą, zaś koziorożce będące w związkach miło zaskoczą się nową propozycją na tel zawodowym. Postaraj się również w tym tygodniu pomyśleć o przyszłości. Być może nowy start nie będzie wcale taki zły? To szansa na ogromne szczęście!

Wodnik - ktoś będzie prosił Cię o przebaczenie. Niestety z Twoim charakterem będzie ciężko o czymś zapomnieć, jednak może czas schować dumę do kieszeni i rozpocząć całkiem nowy rozdział w życiu? Zaplanuj podróż. W tym tygodniu gwiazdy będą Ci sprzyjać, dlatego masz okazję znaleźć ciekawy kierunek w promocyjnej cenie.

Ryby - nowy tydzień będzie bardzo spokojny. Znajdziesz czas na pracę, spotkanie z przyjaciółmi ale także solowy odpoczynek. Wolny czas spędź medytując lub spacerując oświetlonymi uliczkami. Pamiętaj także by wyciągać do innych pomocną dłoń, nawet podczas domowych obowiązków. Korona Ci z głowy nie spadnie, a wyręczysz drugą osobę i sprawisz jej radość.

Baran - w tym tygodniu czas na pokorę. Zamiast rozkazywać, będziesz miły i dwa razy zastanowisz się zanim coś komuś powiesz. Niestety Twoje zdrowie zaczęło Ci doskwierać. Może lepiej solidnie odpocząć? Twój organizm woła o pomoc! W miłości bez większych zmian, skup się na razie na sobie.

Byk - początek tygodnia nie zaczął się dla Ciebie dobrze. Pogoda za oknem niestety negatywnie wpłynęła na Twoje samopoczucie. Czujesz się ospały i obolały. Po wszystkich obowiązkach staraj się solidnie odpoczywać i nie bierz za dużo na swoje barki. W miłości pełne zrozumienie, a także solidne okazywanie uczuć.

Bliźnięta - nie bądź zbyt egoistyczny, bo wszystko odwróci się przeciwko Tobie, a zanim coś powiesz dwa razy zastanów się, czy kogoś nie zranisz tymi słowami. W tym tygodniu sprawy miłosne będą stały raczej w miejscu, natomiast poczujesz zastrzyk gotówki, który poprawi Ci humor. Nie urośnij przez to tylko w piórka, bo inaczej sporo osób się od Ciebie odwróci.

Rak - czeka Cię trudny tydzień. Przed Tobą podjęcie ciężkiej decyzji, która spędzi Ci sen z powiek. Nie martw się jednak na zapas - przecież chcesz być szczęśliwą osobą! Przed Tobą dużo zmian. Pamiętaj jednak, że początki zawsze są ciężkie i nie zniechęcaj się, jeśli coś Ci nie wyjdzie. Jeśli psychicznie podupadniesz, poproś o dobrą radę przyjaciela.