Restauracja Quebonafide w Warszawie - gdzie znaleźć Miss Ti i co można w niej dostać?

2020-08-03 13:22 Maksymilian Kluziewicz
Quebonafide
Autor: YouTube/QueQuality

O tym, że Quebonafide jest wszechstronnym artystą mogliśmy przekonać się wielokrotnie. W zeszłym roku raper otworzył pierwszą restaurację, w której serwowane są azjatyckie potrawy. Niedawno na kulinarnej mapie naszej stolicy pojawił się nowy punkt Quebo. Ma on związek z jego najnowszym hitem BUBBLETEA. Gdzie dokładnie znajduje się obiekt i co można w nim znaleźć? Sprawdź na ESKA.pl.

Quebonafide - MISS TI to nazwa kolejnego punktu gastronomicznego, którego właścicielem jest jeden z czołowych przedstawicieli polskiego rap środowiska. Artysta, który ma już na swoim koncie restaurację Mr. OH zaangażował się w kolejny projekt, ściśle powiązany z promocją jego najnowszego singla, w którym gościnnie pojawiła się Daria Zawiałow. Mowa oczywiście o kawałku BUBBLETEA, który ukazał się w kwietniu tego roku na płycie Romantic Psycho Japan Edition. Wydanie krążka poprzedzone było akcją promocyjną, w trakcie której Quebo całkowicie zmienił swój wizerunek. Tajemnica nowe wyglądu rapera wyjaśniła się dopiero w klipie do numeru SZUBIENICAPESTYCYDYBROŃ.

BUBBLETEA pozostaje największych hitem z albumu Quebo. W lipcu 2020 roku utwór w końcu doczekał się teledysku. Jego premiera miała miejsce podczas wyjątkowego wydarzenia w Warszawie, w którym udział wziął sam raper. Mianowicie, Quebonafide otworzył kolejny punkt gastronomiczny oferujący wspomniane bubbletea, czyli tajwański napój na bazie herbaty z dodatkiem kulek z tapioki. Gdzie dokładnie znajduje się MISS TI?

Quebonafide - restauracja MISS TI

Chcielibyście spróbować napoju, który pojawia się w najnowszym klipie Quebonafide i Darii Zawiałow do ich wspólnego numeru? Teraz jest to możliwe! Raper otworzył własną herbaciarnię MISS TI, w której można dostać charakterystyczne dla kuchni tajwańskiej napoje bubbletea. Obiekt znajduje się na Placu Zabaw nad Wisłą w Warszawie, czyli dokładnie tam, gdzie Quebo zagrał dla fanów koncert-niespodziankę. Cena jednego napoju to ok. 20 złotych. Skusicie się?

Najnowsze