Reni Jusis - BANG!: piosenki, data premiery i tracklista

2016-05-11 1:26
Płyta Reni Jusis
Autor: fot. okładka płyty Reni Jusis - BANG!: piosenki, data premiery i tracklista

Płyta Reni Jusis Bang! zapowiedziana została przez singiel Bejbi Siter. Sprawdź, kiedy ukaże się album oraz poznaj tracklistę, czyli piosenki z płyty. Wszystko już teraz - na ESKA.pl

Reni Jusis - Bang: płyta promowana jest przez utwór Bebi Siter. Teledysk piosenki w tydzień od premiery doczekał się ponad 150. tysięcy odsłon w serwisie YouTube. Jest to ciekawa zapowiedź nadchodzącego - siódmego studyjnego wydawnictwa wokalistki. Kiedy pojawi się płyta Reni Jusis? Jakie znajdą się na niej piosenki? Tracklista albumu oraz wszystkie informacje znajdziecie w jednym miejscu.

>>> Reni Jusis wraca na scenę! Sprawdź, kiedy odbędą się pierwsze koncerty wokalistki

Reni Jusis - Bang

BANG - to siódmy album ikony polskiej elektroniki, Reni Jusis! Całe wydawnictwo jest efektem współpracy z trójmiejskim producentem i DJ-em tworzącym pod pseudonimem STENDEK. Gościnnie w utworach swoją obecnością zaszczycił również M. Bunio.S (Dick4Dick) oraz Kuba Karaś (The Dumplings). Z międzypokoleniowego połączenia sił powstała płyta tyleż aktualna i świadoma, co opierająca się jedno-sezonowym modom – słowem: autorska i ponadczasowa. Echa świeżych nurtów muzyki elektronicznej mieszają się tu z ambientową przestrzenią i poszarpanym, trapowym pulsem, a tu i ówdzie dyskretnie rezonują brzmienia spod znaku eksperymentalnego techno na przemian z minimalistycznym hip-hopowym beatem czy retro popem. Na tym tle Reni nie tylko bawi się różnymi stylistykami i barwą swojego głosu, przetwarzając ją za pomocą rozmaitych efektów, ale i sięga po szerokie spektrum środków wyrazu – od szeptów, jęków, przez charakterne melorecytacje, aż po zmodulowany do niskiego męskiego głosu rap. (Mat. prasowy)

Tracklista Bang

Płyta Bang! zawierać będzie 11, wyjątkowo brzmiących kompozycji. Jak opisała Reni Jusis - materiał powstał w niecałe pół roku. Premiera odbyła się 15 kwietnia 2016!

Tracklista Bang Reni Jusis:

1. Zostaw wiadomość
2. Bejbi siter
3. Kęs
4. Sztorm
5. Koniec końców
6. Po kolana w mule
7. Y&Y;
8. Bilet wstępu
9. Delta
10. Zombi świat 
11. Na skróty tęczą

 

Jeżeli interesujecie się najlepszą muzyką i chcecie poznawać ciekawostki o największych gwiazdach, wchodźcie na eskaGO! W serwisie znajdziecie najlepsze filmy o słynnych wokalistach i legendarnych zespołach – m.in. o One Direction, Queen czy Lady Gadze. Obejrzyjcie już teraz:

Zobacz to video online, za darmo i legalnie >>

RW

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze