Reni Jusis 2016 - teledysk do Zombie świat wywołuje gęsią skórkę! PREMIERA

2016-07-05 21:51
Reni Jusis 2016 - teledysk do Zombie świat wywołuje gęsią skórkę! PREMIERA
Autor: fot. mat. prasowe Reni Jusis - Zombie świat

Teledysk Reni Jusis do piosenki Zombie świat jest już w sieci! Pierwsze zapowiedzi zdradziły, że wideo do kawałka z płyty BANG! będzie bardzo mroczne i tajemnicze. Czy tak jest naprawdę? Oceńcie już teraz na ESKA.pl!

Reni Jusis 2016 - teledysk do piosenki Zombie świat zobaczycie na ESKA.pl! Premiera klipu została poprzedzona zajawkami, które gwiazda polskiej sceny muzycznej opublikowała na swoich profilach w serwisach społecznościowych. Dzięki temu już wcześniej wiedzieliśmy, że obraz do drugiej piosenki z płyty Bang! jest bardzo mroczny i jednocześnie pełen grozy. Wideo pojawiło się wieczorem, 5 lipca! Opowiada on o tym, że drodze bohaterki pojawiają się różne przeciwieństwa losu, ostatecznie doprowadzające ją do obłędu.

Reni Jusis 2016 - teledysk do Zombie świat

Zombie świat to jeden z najbardziej przebojowych utworów na płycie pt. "Bang!". Kawałek został wyprodukowany przez Kubę Karasia z zespołu The Dumplings. W przeciwieństwie do większości materiału, który oscyluje wokół współczesnej elektroniki, „Zombi Świat” to nawiązanie do dyskotekowej estetyki lat 80. Teledyskowa wersja kawałka wzbogacona zostanie dodatkowo o fragment remiksu Stendka (odpowiedzialnego za większość muzyki z krążka „BANG!”). W klipie, oprócz samej artystki, główne role odegrali tancerze - zwycięzca 9. edycji programu You Can Dance Stefano Silvino i Natalia Lala Konarska. Poznajcie już teraz historię ukazaną w teledysku do "Zombie świat"! 

 

Reni Jusis - teledysk do Zombie

Cieszę się, że trafiłam na Dominikę Podczaską, reżyserkę, która nie boi się w teledysku sponiewierać artystę, nakłonić do szaleństwa i odrzeć z lukru w czasach wyidealizowanego piękna. Razem chciałyśmy stworzyć niepokojący, mroczny obraz, który będzie przeciwwagą dla muzyki utrzymanej w stylistyce cekinowych lat 80-tych - opisuje klip Reni Jusis. Wcześniej album Bang! z powodzeniem promował kawałek "Bejbi Siter".

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze