Remo i Artur Sikorski - piosenka Przepraszam cię zapowiedzią płyty! [VIDEO]

2017-08-10 16:53
Remo i Artur Sikorski - piosenka Przepraszam cię zapowiedzią płyty! [VIDEO]
Autor: fot. YouTube.com/Remo RemikMyMusic screen z teledysku na YouTube Remo ft. Artur Sikorski - Przepraszam Cię (oficjalny teledysk)

Przepraszam cię to pierwszy promujący teledysk z nadchodzącej płyty Remo #PrzedSiebie! Zobaczcie go już teraz - na ESKA.pl

Remo i Artur Sikorski - piosenka Przepraszam cię jest pierwszym singlem nadchodzącej płyty Remo #PrzedSiebie. W utworze Remik opisuje swoje miłosne przeżycia sprzed 20 lat. Dopiero po dwóch dekadach jest w stanie, oczyścić się ze wszystkiego, wykrzykując głośno swój żal. Teledysk do nagrania po 30 godzinach od udostępnienia na YouTube przekroczył barierę 285 tysięcy wyświetleń. 

Remo i Artur Sikorski - piosenka Przepraszam cię

O czym jest piosenka Przepraszam cię? Remo przestrzega: - Nie warto trzymać w sobie złych emocji, wpadamy wtedy w kompleksy, których bardzo trudno się pozbyć. Jeżeli jest ci źle lub ktoś robi tobie krzywdę - nie trzymaj tego w sobie, powiedz o tym głośno. Nie mówiąc tego, sam wyrządzasz sobie i drugiej osobie krzywdę, bo ona może nawet nie wiedzieć, że coś jest nie tak. Pamiętaj, że tylko brak rozmowy powoduje kłótnie i nieporozumienia. Główną rolę w klipie odgrywa jego syn, Dominik Łupicki, który dokładnie odwzorowuje emocje towarzyszące Remo w tamtej chwil. Piosenkę wykonuje natomiast Artur Sikorski. Jak tłumaczy autor tekstu - chciałem, żeby to zaśpiewał Artur, ponieważ wtedy byłem w jego wieku.

 

Remo - płyta #PrzedSiebie

Przed Siebie to szósty studyjny album Remo, jest swojego rodzaju kontynuacja opowieści i przekazu z poprzedniej płyty Remika - Możesz Wszystko Zacząć Jeszcze Raz. Tym razem jednak jest dużo więcej treści po polsku. - Postanowiłem opisać wszystko to, czego nie udało mi się, zrobić na poprzedniej płycie, chciałem dokończyć rozpoczęte dzieło. Dlatego powstało 9 utworów po polsku, które mają zmotywować słuchacza, dodać wiary i energii w zmaganiu się z problemami. Wszystko to opisałem, tak żeby płytę mógł posłuchać każdy i każdy ją zrozumieć bez względu na wiek. Wydaje mi się, że zdołałem poszukać złotego środka pomiędzy muzyką alternatywną a popem. A czy to ocenią słuchacze już 29.09.2017 - mówi o płycie Remik.

Young Stars Festival 2017 - bilety, pakiety meet&greet, gwiazdy i program

Autor: brak danych

  Young Stars Festival 2017 -  bilety, gwiazdy i program serwujemy w jednym miejscu. Przed nami czwarta edycja imprezy, na której zobaczymy młode gwiazdy polskiej i zagranicznej sceny muzycznej. Największy festiwal młodzieżowo-muzyczny odbędzie się na warszaw

Remo dołożył na swoim krążku również 4 produkcje klubowe, coś dla jego starych fanów, którzy pamiętaj takie przeboje jak You Can Dance, My Music Song czy Shine On (3R). Zamawiając album w preorderze, dostaniesz podpisaną płytę Przed Siebie z bonusowymi wlepkami i fan kartą Remo.

 

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze